iPhone ülke bölgesini değiştirirsek telefon sıfırlanır mı?

percyjackson

Centipat
Daha fazla  
Telefonumun bölgesini değiştirmek istiyorum. Ama telefon sıfırlanır diye korkuyorum değiştirirsem sıfırlanır mı? Veya bir sorun yaratır mı?

Hayır herhangi bir sorun olmaz. Sadece App Store ve müzik uygulamasında falan mevcut bölgende olmayan uygulamalar veya müzikler gelebiliyor. Sıfırlanmaz yani.

iPhone 7 kullanıyorsan da hızlandığı söyleniyor bölgeyi Fransa yapıldığı taktirde.

Hayır herhangi bir sorun olmaz. Sadece App Store ve müzik uygulamasında falan mevcut bölgende olmayan uygulamalar veya müzikler gelebiliyor. Sıfırlanmaz yani.

iPhone 7 kullanıyorsan da hızlandığı söyleniyor bölgeyi Fransa yapıldığı taktirde.

Evet onu deneyecektim de sıfırlanır diye korktum yani herhangi bir sorun olmuyor mağazalar dışında.

Olmuyor oyun için mi yapacaksın.

Hızlanması için yapacağım bir de yeni oyun cıkmıs onu indireceğim ama bana Türkiye konumundasın diyor indirmiyor uygulamayı nedeni nedir?

Yok bir problem olmaz merak etmeyin.
ama bana Türkiye konumundasın diyor indirmiyor uygulamayı nedeni nedir?

Hızlanması için yapacağım bir de yeni oyun cıkmıs onu indireceğim ama bana Türkiye konumundasın diyor indirmiyor uygulamayı nedeni nedir?

ama bana Türkiye konumundasın diyor indirmiyor uygulamayı nedeni nedir?
bu hatayı veriyor

Dosya Ekleri

• IMG_1572.png
    IMG_1572.png
    366,6 KB · Görüntüleme: 14

Ama bana Türkiye konumundasın diyor indirmiyor uygulamayı nedeni nedir?

Bu hatayı veriyor.

App Store üzerinde aktif bir aboneliğiniz var mı? iCloud veya herhangi bir uygulamaya aylık abonelik vs.

Onlar varsa Türkiye bölgesine geçip iptal edin daha sonra tekrar istediğiniz bölgeye geçin. Yine aynı hatayı alırsa Apple desteğe yazın onlar canlı destekten çözüyorlar genelde.

Ama bana Türkiye konumundasın diyor indirmiyor uygulamayı nedeni nedir?

Bu hatayı veriyor.

Ya bende yapamıyorum aynı oyunu indirmeye çalışıyorum VPN de denedim he App Store'dan ulke ayarlarını yaptın mı öyle indiriliyor galiba ben denerim denediğimde yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı