iPhone videolara şifre koyma

basganmemduh

Decapat
Her şeyi denedim, gizli albümün gizliliği kaldırılabiliyor ve notlara da video eklenmiyor.
Ya çıldıracağım, şu albümümdeki videolara nasıl şifre koyabilirim?

Herhangi bir şekilde şifre konulmuyor fakat galerideki "Gizli" sekmesinin direkt olarak görünmesini engellemek isterseniz ayarlardan "Fotoğraflar" kısmına geldiğinizde gizli bölümü gösterip göstermemek üzere bir seçenek var. Eğer sadece kendi bakacağınız zaman bu seçeneği açarsanız geri kalan zamanlarda galeride o sekme görünmüyor. Şifreleme gibi olmasa da etkili bir yöntem.

Biraz uzun yol olabilir ama mega uygulamasını yükleyip oraya offline olarak kayıt ederseniz videolar fotoğraflar cihazınıza kayıt edilir. Şifreye gelirsek megaya girmek için touch ID veya pin kodu gibi seçenekler mevcut.

Herhangi bir şekilde şifre konulmuyor fakat galerideki "Gizli" sekmesinin direkt olarak görünmesini engellemek isterseniz ayarlardan "Fotoğraflar" kısmına geldiğinizde gizli bölümü gösterip göstermemek üzere bir seçenek var. Eğer sadece kendi bakacağınız zaman bu seçeneği açarsanız geri kalan zamanlarda galeride o sekme görünmüyor. Şifreleme gibi olmasa da etkili bir yöntem.
Hocam evet dediğinizi biliyorum da telefonumu eline alan biri de rahatlıkla ayarlardan gizli albümü göster seçeneğini seçip albüme girip gizli albüme bakabilir...
Ben direkt albüme şifre koymak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı