iPhone vs Samsung

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi iPhone modelinden bahsediyorsunuz da A53 ile karşılaştırıyorsunuz?

Hangi iPhone, hangi bütçede, hangi Samsung?

Reis Max 12/13 Samsung A50/A53 s

iPhone XS ve öncesi alınmamalı. 11 de ikinci elde çok ucuza bulunmadıkça alınmamalı. Ayrıca s serisi ile karşılaştırın. A53 falan orta segment.

Ablam 5 yıldır kullanıyor A53 ve sıkıntısız PUBG falan 50-60FPS

12/13'ü s serisiyle kıyaslamak lazım. A serisi iPhone X'in altındakilerle yarışır anca.

Kanka boyut çok küçük ucuz olan iPhone mesela ben oyun oynayacama PUBG örnek ekran çok küçük. O yüzden Samsung iPhone sadece iş için ya da kamera.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis Max 12/13 Samsung A50/A53 s

Ablam 5 yıldır kullanıyor A53 ve sıkıntısız PUBG falan 50-60FPS
Bence burada birkaç sorunumuz var;

1- A53 1.5 yıllık bir telefon, 5 rakamını nereden salladın hiç fikrim yok.
2- 12/13 Pro Max amiral gemisi telefonlar, A53 ise orga segment.

Kötü bir yalancı olduğunu da söylemeden edemeyeceğim :)

@RonerLa,
E ikinci el temiz al, bu fiyatlardan dolayı Samsung mu seçeceksin? Birisi amiral gemisi model digeri giris seviye. S serisi ile kıyas yapacaksın.

Kanka 0 telefon temiz alırım + boyut büyük + kamera iyi + rahat oyun oynarım + dış görünüşü daha iyi anladın mı reis boyut benim için önemli.

Bence burada birkaç sorunumuz var;

1- A53 1.5 yıllık bir telefon, 5 rakamını nereden salladın hiç fikrim yok.
2- 12/13 Pro Max amiral gemisi telefonlar, A53 ise orga segment.

Kötü bir yalancı olduğunu da söylemeden edemeyeceğim.

Evet 5 salladım ama bayadan beri kullanıyor 0 sıkıntı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 5 salladım ama bayadan beri kullanıyor 0 sıkıntı.

İki üründe birbirinin segmenti değil. Bütçeleri ayrı. Biz sana hangi bütçede ürün önereceğimizi nereden bilelim? Belirli bir bütçe de vermiyorsunuz. Uğraşıp duruyoruz aynı şeyi 50 defa söylememize gerek var mı?

Kanka 0 telefon temiz alırım + boyut büyük + kamera iyi + rahat oyun oynarım + dış görünüşü daha iyi anladın mı reis boyut benim için önemli.
Sana hemen Helio G35'li 4 gb ram ve 7.36" telefon sarıyorum, boyut onemli ya senin için.
Kamerasi iyi diyorsun ki A, M, F serisi asla iPhone ile kıyaslanamaz. Dış görünümde de estetik bir tasarıma sahip iPhone.
Ek olarak plastik arka kapak kullanmaya devam mı? 🤫

A serisi’nin kamerası iPhone’dan iyi ? Rahat oyun oynarsın ? Fanboyluk için mi açtın konuyu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı