Çözüldü iPhone X A1865 Checkra1n Jailbreak sonrası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DenBay Tech

Hectopat
Makaleler
5
iPhone X'ime Mac üzerinde Checkra1n kullarak Jailbreak yaptıktan sonra hiç açılmamaya başladı. Jailbreak için A11 BPR kontrolünü atlamamı istedi ve şifreyi kaldırıp yaptım. Checkra1n başaramadı ve telefonum şu anda hiç açılmıyor. Işık bile gelmemeye başladı, simsiyah hatta kapalı bir ekranda bekliyor. Allah aşkına, ne yapabilirim?

Çözüm
iTunes tarafından hiçbir şekilde görünmüyor bile. DFU moduna nasıl alabilirim çünkü ekran ışıklarından hiçbiri yanmıyor.
İlk olarak restore moduna almayı deneyin.
Ses açma tuşuna basın ve hemen bırakın. Ses kapama tuşuna basın, hemen bırakın. Sonra hemen güç tuşuna basılı tutmaya başlayın. Finder görürse restore moduna almış olunur.
IPSW.me sitesinden cihazınıza uygun iOS yazılımını indirin. DFU moduna alın. Finder üzerinden Option + Sağ tık ile yazılımı yükleyin.

iTunes tarafından hiçbir şekilde görünmüyor bile. DFU moduna nasıl alabilirim çünkü ekran ışıklarından hiçbiri yanmıyor.
Ses açma tuşuna basın ve hemen bırakın. Ses kapama tuşuna basın, hemen bırakın. Sonra hemen güç tuşuna basılı tutmaya başlayın. Finder görürse restore moduna almış olunur.

Çözüm

Allah senden razı olsun ya şu zor günümde kurtardın beni helal olsun! Bir anda veriler uçtu zannettim. Hiçbiri gitmemiş. Teşekkürler çünkü konu açmadan önce defalarca DFU'ya sokup çıkartmayı denedim olmadı ekran hiç yanmadı ve A11 çipi öldü sandım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı