iPhone X jailbreak hatası

techpa

Hectopat
Merhabalar, iphone x model bir telefonum var. Bir zamanlar telefona jailbreak uygulamıştım. 1-2 sene oluyor. Ama bazı uygulamalar hala jailbreak hatası veriyor. Cydia falan yüklü değil sildim hepsini ama hala düzelmedi. Nasıl çözebilirim bu durumu? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
1645009909711.png

JB gizleme tweaki kurabilirsiniz, onun dışında jailbreak uygulamasından restore rootFS yaptığınız halde olmadıysa iOS yazılımını tekrar kurmanız gerekiyor.

Vallahi hatırlamıyorum ki nasıl kaldırdığımı. Uncover ya da checkrain ile yaptım hangisi emin değilim.

Unc0ver ile yaptıysanız uygulamasını tekrar yükleyin 1 kere JB yapın ondan sonra ayarlardan restore rootFS özelliğini aktif edip tekrar işlemi başlatın JB kalkması lazım, checkra1n ile yaptıysanız uygulamayı açın sol üstten menüye girip restore System tarzı bir şey olacak ona basın.

Unc0ver ile yaptıysanız uygulamasını tekrar yükleyin 1 kere JB yapın ondan sonra ayarlardan restore rootFS özelliğini aktif edip tekrar işlemi başlatın JB kalkması lazım, checkra1n ile yaptıysanız uygulamayı açın sol üstten menüye girip restore System tarzı bir şey olacak ona basın.
işte ios 15 olduğu için tekrar yükleyemiyorum maalesef sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı