IPhone X bazen şarj olmuyor

furkanddemir

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
iOS16.3.1'de şarj olmama sıkıntısı çeken var mı? Acaba yazılımda mı sıkıntı var telefonda mı sıkıntı var kablo da mı sıkıntı var anlamadım, bazen şarj olmuyor. (IP x)

Kabloyu 3-4 ay önce aldım Baseus'un kablosu. Adaptör de 5W'lık orijinal adaptör.

iOS16.3.1'de şarj olmama sıkıntısı çeken var mı? Acaba yazılımda mı sıkıntı var telefonda mı sıkıntı var kablo da mı sıkıntı var anlamadım, bazen şarj olmuyor. (IP x)

Kabloyu 3-4 ay önce aldım Baseus'un kablosu. Adaptör de 5W'lık orijinal adaptör.
Soket tozlanmış olabilir. İnceleyebilir misiniz ?

Reis icine bir baktir şarj soketinin kablolari beya bataryada temassizlik falan olabilir telefonu sallayinca icinden ses geliyorsa eger daha sıkıntı durum.

Reis icine bir baktir şarj soketinin kablolari beya bataryada temassizlik falan olabilir telefonu sallayinca icinden ses geliyorsa eger daha sıkıntı durum.

Sallayınca ses gelmiyor bataryayı Kasım ayında Apple Zorlu'da yenilettim.

İki seçeneğin kalıyor. Cihazı DFU Mod ile sıfırlamak ve farklı kablo/adaptör ile test etmek. İkiside olmaz ise bir servise vermen gerekecek.

Şarj bordu ve entegresinde sorun olabilir.
Farklı kablo ile test edeceğim umarım kablo veya adaptörde sıkıntı vardır

Sıkıntı kablodaymış. Yeni şarj aleti ve kablo aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı