iPhone X güvenlik açısından ne kadar iyi?

Hocam virüsler .exe veya .bat uzantısıyla çalışıyor ama iPhone,iPad ve iPod uygulamaları .IPA uzantısıyla çalışıyor yani virüs sızmaz çünkü aynı uzantı değil.

Hocam virüsler .exe veya .bat uzantısıyla çalışıyor ama iPhone,iPad ve iPod uygulamaları .IPA uzantısıyla çalışıyor yani virüs sızmaz çünkü aynı uzantı değil.
Ben niye ikna olamıyorum dediğim gibi telefon yazılımı kurdum baştan kurdum telefonu girdim 2 3 dakika sonra tamam dedim sonra başladı mevzu

Bu arada bulut sistemine nasıl virüs girebilir ki? Yeni iCloud'a gerek yok.
Bulut sistemine virüs girmez ama sızılır? iClouda sızan telefona sızmış olur

Ben niye ikna olamıyorum dediğim gibi telefon yazılımı kurdum baştan kurdum telefonu girdim 2 3 dakika sonra tamam dedim sonra başladı mevzu.

Bulut sistemine virüs girmez ama sızılır? İclouda sızan telefona sızmış olur.

İkinci yanıtınıza katiyen katılmıyorum senin bilgilerin dünyanın en güvenilir bulut depolama sunucularına sahip Apple da ve öyle kolay kolay dandik bir trojan veya truva giremez. Ay yıldız tim veya anonymous gibi çok kuvvetli bir hack grubunun sızması gerek anca.

Bu arada bulut sistemine nasıl virüs girebilir ki? Yeni iCloud'a gerek yok.
Yazdıklarımı okurmusun mantıklı değil mi?

İkinci yanıtınıza katiyen katılmıyorum senin bilgilerin dünyanın en güvenilir bulut depolama şirketlerinden biri olan Apple da ve öyle kolay kolay dandik bir trojan veya truva giremez. Ay yıldız tim veya anonymous gibi çok kuvvetli bir hack grubunun sızması gerek anca.
Son sorum şimdi iCloud’umun şifresi bilinse telefona sızılmıyor mu? Saldırı yapılmazmı iCloud hesabı ile ne bilim yada herhangi bir şekilde sızılamazmı iphonee

İkinci yanıtınıza katiyen katılmıyorum senin bilgilerin dünyanın en güvenilir bulut depolama sunucularına sahip Apple da ve öyle kolay kolay dandik bir trojan veya truva giremez. Ay yıldız tim veya anonymous gibi çok kuvvetli bir hack grubunun sızması gerek anca.
Ne bilim korkuyorum hala napabilrim bilmiyorum

Benim içimi rahatlatacak bir kelimen aşırı derecede yüksek bir sevaba eş değer

Geri
Yukarı