iPhone X ile çektiğim fotoğraflar

Android telefon kullanıcılarına kameraları çok iyiymiş gibi geliyor. Sonra iPhone kullanınca "Ben ne yaşamışım?" diyorlar. Birisi Redmi Note 12 almış diyor "Oha çok iyi kamera.". Hayır değil, gözleri ona alışmış...
Şu 100 dolarlık Android telefon ile 1000 dolarlık Android farkını anlatamadik gitti. Örnekte bile düşük bütçeli telefondan örnek veriyorsun. S20 Ultra;

Buraya atarken kalite düşüyor, linktekine bakın.

d.jpg

Son düzenleme:
Şu 100 dolarlık Android telefon ile 1000 dolarlık Android farkını anlatamadik gitti. Örnekte bile düşük bütçeli telefondan örnek veriyorsun.

Şunun farkını anlamak zor, S22 Ultra da kullandım, 9T de kullandım. İkisi arasında dağlar kadar fark var.
Bu arada görseller güzelmiş.

Şu 100 dolarlık Android telefon ile 1000 dolarlık Android farkını anlatamadik gitti. Örnekte bile düşük bütçeli telefondan örnek veriyorsun. S20 Ultra;

Buraya atarken kalite düşüyor, linktekine bakın.

Eki Görüntüle 1813105
Ben de şunu anlatamıyorum. 3-4 yıl önce döneminin son model Samsung S serisini alan arkadaşım fotoğraf çekmek ve sosyal medyaya yüklemek için yurt dışı, hattı kapalı iPhone X kullanıyordu. En sonunda sıkılıp son model iPhone aldı. :D Gördüğün üzere Samsung'un modelini bile hatırlamıyorum çünkü her türlü adları unutulup gidiyor. Bir-iki yıl gündemde kalıp sonra kasmaya başlıyorlar vs. ve çöpe gidiyorlar. Arkadaşımınki de kasmaya başlamıştı. :D

Ben de şunu anlatamıyorum. 3-4 yıl önce döneminin son model Samsung S serisini alan arkadaşım fotoğraf çekmek ve sosyal medyaya yüklemek için yurt dışı, hattı kapalı iPhone X kullanıyordu. En sonunda sıkılıp son model iPhone aldı. :D Gördüğün üzere Samsung'un modelini bile hatırlamıyorum çünkü her türlü adları unutulup gidiyor. Bir-iki yıl gündemde kalıp sonra kasmaya başlıyorlar vs. ve çöpe gidiyorlar. Arkadaşımınki de kasmaya başlamıştı. :D
Kameradan girdin simdi performansa geçtin. Bende zaten 3 yıl önce çıkan S20 Ultra kullanıyorum :D Halen daha ilk günkü gibi gidiyor. Neyse sana kolay gelsin...

Kameradan girdin simdi performansa geçtin. Bende zaten 3 yıl önce çıkan S20 Ultra kullanıyorum :D Halen daha ilk günkü gibi gidiyor. Neyse sana kolay gelsin...
Doğru telefonu doğru işlemciyi seçersen kolay kolay kasmaz 3 yıldır a71 kullanıyorum geekbench 5 puanında gram düşme yok

Doğru telefonu doğru işlemciyi seçersen kolay kolay kasmaz 3 yıldır a71 kullanıyorum geekbench 5 puanında gram düşme yok
Aynı zamanda son 1 yıldır Mi 11T'de kullanıyorum. Mi 11T işlemcisi o çok ön yargılı yaklasilan Mediatek islemcilerden ama ondan da performans konusunda gayet memnunum. Kamerasi S20 Ultra kadar olmasa bile Google Cam ile belli ölçüde idare ediyor. Neyse konu dışına çıkıyor :D

iPhone X ile cekmis oldugum resimler ile sizi bas basa birakiyorum:
Cogu resim 2X veya 3X'te cekilmistir.

Eki Görüntüle 1812541

Eki Görüntüle 1812542

Eki Görüntüle 1812544

Eki Görüntüle 1812545

Eki Görüntüle 1812546

Eki Görüntüle 1812547

Eki Görüntüle 1812551

Ve en sona deliciyi sakladim, @E60M5'in C63'ü 🔥

Eki Görüntüle 1812552

Eki Görüntüle 1812539

Fotograflar hakkinda dusunceniz nedir? Cekim kalitesi vs.
dusuk isikta pek de performansli sayilmaz ama 2017'de cikan bir telefona gore bayagi iddiali resimler cekiyor.
Sonraki konu da ise 2017'nin diger amiral gemisi olan Note 8 ile cekmis oldugum resimleri sizlere sunacagim.
İlk foto baya hoşuma gitti. Eline, emeğine sağlık

Aynı zamanda son 1 yıldır Mi 11T'de kullanıyorum. Mi 11T işlemcisi o çok ön yargılı yaklasilan MediaTek islemcilerden ama ondan da performans konusunda gayet memnunum. Kamerasi S20 Ultra kadar olmasa bile Google Cam ile belli ölçüde idare ediyor. Neyse konu dışına çıkıyor :D

4 yıldır Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum bir kere tamire göndermedim, performans kaybı neredeyse hiç yok Geekbench puanlarında falan azalma yok telefon mis gibi ömürlük.

Yeni konular

Geri
Yukarı