iPhone X kayıtsız sürekli kullanılabilir mi?

ekjear

Hectopat
Yurt dışı iPhone X veya XR almayı düşünüyorum. Kullanım süresi bittikçe 100-200 TL gibi bir fiyata açtırıldığını öğrendim. eSIM gibi yöntemleri varmış. Bu şekilde sürekli kullanabilir miyim telefonu?

Yasal bir işlem değil. Bir telefonun İMEİ’ni seninkine aktarıyorlar yani tespit edilirse tatsız olaylar olur.
Zaten birsürü vergi,ücretler geldi yurtdışından telefon almak pek mantıklı değil eğer fiyatı yüksek değilse.

Yurt dışı iPhone X veya XR almayı düşünüyorum. Kullanım süresi bittikçe 100-200 TL gibi bir fiyata açtırıldığını öğrendim. Esım gibi yöntemleri varmış. Bu şekilde sürekli kullanabilir miyim telefonu?

Kullanırsın ama ne kadar sürer bilemem en son kalktı vesaire diyorlardı. XR yerine bütçen çıkabiliyorsa XS alman daha mantıklı olur kamera ve ekran açısından.

iOS cihazlara IMEI repair işlemi olmuyor.

Yasal bir işlem değil. Bir telefonun IMEI'ni seninkine aktarıyorlar yani tespit edilirse tatsız olaylar olur.

yakalanma gibi bi durumu var mı yani
Kullanırsın ama ne kadar sürer bilemem en son kalktı vesaire diyorlardı. XR yerine bütçen çıkabiliyorsa XS alman daha mantıklı olur kamera ve ekran açısından.

Geri
Yukarı