Çözüldü iPhone X maksimum kaç watt destekliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
18 demişler de burada 15W yazıyor.
Epey PS4'e 60 FPS, Series S'e de 120 FPS yazmış. Kaynak olarak alınmaz o site.

20 alsam sorun çıkmaz değil mi? 18W verir, zaten 20 alsam da 20 vermez 18-19 verir.

İleride daha yeni bir telefona geçerim diyorsanız 30W 40W bile alabilirsiniz elinizde yoksa, uzun yıllar kullanırsınız ben MacBook şarjı ile ediyorum.

Herkes 18W yazmış ama 15W destekliyor ve Apple 15W şarj aleti üretmediğinden dolayı sanırım 18W Apple şarj aleti ile hızlı şarj kullanabileceğinizi söylüyor. şarj testlerini de 20W Apple şarj aleti ile yaptığını söylüyor. Ben bu işten hiçbir şey anlamadım, bu kadar kapalı olmanın ne anlamı var, şu kadar destekliyor diyip geç işte.

Son düzenleme:
Herkes 18W yazmış ama 15W destekliyor ve Apple 15W şarj aleti üretmediğinden dolayı (ya da ben görmedim) sanırım 18W Apple şarj aleti ile hızlı şarj kullanabileceğinizi söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anlık 17-18W çekebiliyor iPhone 14 kullandım o da daha fazla çekebiliyor.
Apple kendi sitesinde 18w kullandığını belirtiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anlık 17-18W çekebiliyor iPhone 14 kullandım o da daha fazla çekebiliyor.
Apple kendi sitesinde 18w kullandığını belirtiyor.
Destek olarak bütün sitelerde 15W desteklediği yazıyor, öneri olarak da 18W şarj aleti öneriliyor, çünkü Apple kendi sitesinde 18W önermiş (diğer siteler de bu yazıyı alıntılanmış zaten), çünkü Apple 15W şarj aleti üretmiyor. Desteklediği max güç olan 15W'tan daha fazla güç çekmesinin pile zararı var mıdır acaba, pil sağlığı hızlı bitmesin sonra. 🤔

Son düzenleme:
Destek olarak bütün sitelerde 15W desteklediği yazıyor, öneri olarak da 18W şarj aleti öneriliyor, çünkü Apple kendi sitesinde 18W önermiş (diğer siteler de bu yazıyı alıntılanmış zaten), çünkü Apple 15W şarj aleti üretmiyor. Desteklediği Max güç olan 15W'tan daha fazla güç çekmesinin pile zararı var mıdır acaba, pil sağlığı hızlı bitmesin sonra. 🤔

Hayır yoktur hocam 120W dahi taksanız zaten videoda 87W takıyor ama 17W şarj ediyor daha yüksek almak daha iyidir. Apple bile kendi testlerinde 20 - 30W kullanıyor hatta 17-18 W ı da isteseler açalar 25W bile yapardı ama Apple işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı