iPhone X ne kadar eder?

FyzeNN

Hectopat
Merhaba elimdeki iPhone X telefonumu üst model için satmayı düşünüyordum. TR cihazı, arka cam kırık, pil yüzde 100, ve ekranı kırık olmamasına karşın yanında yeşil çizgi mevcut. Bu 2 sorunla beraber ne kadar eder?

Arka camdaki kırık fazlaysa 4000'e falan satarsın çok bir şey yoksa 4500 de olur normalde temiz ikinci el iPhone X'ler 5000-6000 arası.

Arka camdaki kırık fazlaysa 4000'e falan satarsın çok bir şey yoksa 4500 de olur normalde temiz ikinci el iPhone X'ler 5000-6000 arası.
Hocam tr cihazının bu kadar düşük fiyattan gideceğini zannetmem ki zaten kırığı yaptırmanın parası az da fazla da olsa aynı. Yurt dışı face id bozuk olanlar bile 5000 civarına gitmekte diye biliyorum şu an.

Hocam çok bir fiyat biçebileceğinizi sanmıyorum. Erken satılsın derseniz maalesef ki üstteki cevaptaki fiyat civarlarında fiyat biçebilirsiniz. Fiyatı yüksetlemek adına camı değiştirip satılığa koyarsınız. Tam fiyat veremem lakin 2. el sitelerinden bakıp ortalama bir fiyat biçebilirisiniz camı değiştirdikten sonra.

Hocam TR cihazının bu kadar düşük fiyattan gideceğini zannetmem ki zaten kırığı yaptırmanın parası az da fazla da olsa aynı. Yurt dışı Face ID bozuk olanlar bile 5000 civarına gitmekte diye biliyorum şu an.

Kendini alıcı yerine koy 5000'e temiz masrafsız telefon almak yerine aynı fiyata kırık telefonmu alırsın?

Yeni konular

Geri
Yukarı