iPhone X telefonda arama yaparken karşıya ses gitmiyor

egedu2

Hectopat
Arkadaşlar bugün gidip bir iPhone X satın aldım. Cihazını kullanirken bir sıkıntı fark ettim ki aramada karşıya ses gitmiyor. Sorunun mikrofondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ses kayıt yerinden kayıt alınca ses gayet güzel. Sorun nedir, daha önce yaşayan var mı? Mikrofona izin vermemiş olabilirim diye düşünüyorum fakat izin yerine girdiğimde karşıma hiçbir şey çıkmıyor, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bugün gidip bir iPhone X satın aldım. Cihazını kullanirken bir sıkıntı fark ettim ki aramada karşıya ses gitmiyor. Sorunun mikrofondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ses kayıt yerinden kayıt alınca ses gayet güzel. Sorun nedir, daha önce yaşayan var mı? Mikrofona izin vermemiş olabilirim diye düşünüyorum fakat izin yerine girdiğimde karşıma hiçbir şey çıkmıyor, ne yapmalıyım?
Bence aldığınız yere götürün.Sorunu cozemesseniz iade deneyin.

Arkadaşlar bugün gidip bir iPhone X satın aldım. Cihazını kullanirken bir sıkıntı fark ettim ki aramada karşıya ses gitmiyor. Sorunun mikrofondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ses kayıt yerinden kayıt alınca ses gayet güzel. Sorun nedir, daha önce yaşayan var mı? Mikrofona izin vermemiş olabilirim diye düşünüyorum fakat izin yerine girdiğimde karşıma hiçbir şey çıkmıyor, ne yapmalıyım.

Piyasada yok ama sıfır aldysanız iade yaparlar inceleyip 2.el ise itiraz hakkınız yok tamir ettirmeniz gerek.

Belirttiğim gibi ama mikrofondan ötürü bir sorun yok ne için tamir ettirmem gerek anlamadım.

Orayı okumamışım pardon fakat IOS'da bu kadar büyük yazılımsal hatalarla hiç karşılaşmadım.
Yine de bilgi amaçlı iOS sürümünüzü söyler misiniz? Araştırayım.

Hayırlı olsun güle güle kullanın telefonu. Sadece normal aramada mı yoksa WhatsApp üzerinden aramalarda da gitmiyor mu ses?

Hayırlı olsun güle güle kullanın telefonu. Sadece normal aramada mı yoksa WhatsApp üzerinden aramalarda da gitmiyor mu ses?

Sadece telefon aramalarında. Instagram da vs. çalışıyor. Mikrofona izin verme yeri gelmiyor tahminimce nasıl vereceğimi de bilmiyorum ayarlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı