iPhone X vs Xiaomi Redmi Note 8

Bilmesem ya da test etmesem konuşmam herhalde bu kadar kesin ve net değil mi?
Test ettiğin falan yok, tamamen fanboyluk yapıyorsun. iPhone 13 şimdi Note 10s modelinden kamera olarak geride öyle mi diyorsun?

Maalesef hayal görmüyorum ve gerçekleri buraya aktarıyorum hocam vatan savunur gibi savunmayın işte şu firmaları.
Bunu kendine söylemen lazım.

İnsanlarla iletişimini düzeltmelisin ve kitap okumanı tavsiye ediyorum Xiaomi'yi övmüyorum iPhone'un kalitesiz olduğunu söylüyorum büyük fark var güzel dostum. Burada bir markayı gömmek için yalan söyleyecek halim yok. Hemen hemen aynı görüntüyü iik telefonda aldık ve karşılaştırdık maalesef Vatan gibi savunduğunuz firmanın çıkardığı iş diğer modellerin yanında pixel art gibi kalıyor. Kamera olarak böyle dedik hadi kullanım açısından bakalım işe, şarj kapasiteleri vs. yine her türlü tüm telefon markalarının gerisinde kalır hocam.

Senin iPhone'dan iyi olan Xiaomi'nin aptal yazılım hatalarından geçilmiyor.

Test ettiğin falan yok, tamamen fanboyluk yapıyorsun. iPhone 13 şimdi Note 10s modelinden kamera olarak geride öyle mi diyorsun?

Bunu kendine söylemen lazım.
Test etmediğimin kaynağını nereden biliyorsun dostum? İki telefonu alıp aynı kadrajdan bir manzara fotoğrafını çekmek için iki kol ve parmaklar yeterli ve bunu üst düzey olarak görmenin sebebi ne? Kolunun kopuk olduğunu düşünmüyorum. Cidden yazık sadece kötü olduğunu söyledim nasıl bu kadar ileriye çekebildin anlamıyorum. Bu kadar gergin olmanın anlamı ne? Tamam iPhone daha iyi hocam hadi kapat konuyu çık dışarı hava al burası senin boş polemik yaratabileceğin bir alan değil adam bilgi almaya çalışıyor konuyu baltalıyorsun.

Xiaomi Redmi Note 10S kullanıyorum yakın zamanda 20000TL verip iPhone alan arkadaşımla her fotoğraf çekildiğimizde kendini enayi gibi hissettiğini söylüyor ve sürekli benim telefondan fotoğraf çekmek istiyor. iPhone marka fanboyluğundan başka bir şey değil ve kaliteden yoksun paranızı çöpe atmak yerine bir sürü vakıf var en azından paranın iyi yere gittiğini bilir ve vicdanınızı rahatlstırsınız.
Kamera olarak donanımsal farklar kağıt üstünde belli. Şuan senin yaptığın Android fanboyluğuna kaçıyor mesela. Note 10S ile iPhone 13 gibi bir cihazı karşılaştırmak cahillik ve fanboyluktan başka bir şey değildir.

Test etmediğimin kaynağını nereden biliyorsun dostum? İki telefonu alıp aynı kadrajdan bir manzara fotoğrafını çekmek için iki kol ve parmaklar yeterli ve bunu üst düzey olarak görmenin sebebi ne?
Test etseydin bunları demezdin. Yaptığın düpe düz fahboyluk.

Cidden yazık sadece kötü olduğunu söyledim nasıl bu kadar ileriye çekebildin anlamıyorum.
Iphone'u beğenmek zorunda değilsin, kimse de sana zorla beğendiremez ama çıkıp Note 10s modelini kamerası 20 bin TL'lik Iphone'dan daha iyi diyorsan burada net şekilde yanlış bilgi ve fanboyluk söz konusu.

senin boş polemik yaratabileceğin bir alan değil adam bilgi almaya çalışıyor konuyu baltalıyorsun.
Bu yazdıkların bilgiyse vay haline forumun.

iPhone 7-8 serisi bile kamera olarak Note 10s modelinden iyi. 20 bin TL'lik IPhone'un kamera olarak Note 10s ile karşılaştırmak başlı başına büyük hata.
Bu yaptığın da Android fanboyluğu oluyor maalesef. Aynı kafa yapısı.

Evet ve Android bu kadar övsenizde renklerde sıkıntı çıkarıyor ve bir süre sonra kamerada buğu gibi bir şey oluyor ve gizlilik konusunda daha iyi yüz tanıma konusunda iyi oyunların bazılarında dağlar kadar fark oluyor Ve kaç yıldır instagramda sıkıntılı.
Yani kısaca ben iPhone X derim.

Çok haklısınız

İnsanlarla iletişimini düzeltmelisin ve kitap okumanı tavsiye ediyorum Xiaomi'yi övmüyorum iPhone'un kalitesiz olduğunu söylüyorum büyük fark var güzel dostum. Burada bir markayı gömmek için yalan söyleyecek halim yok. Hemen hemen aynı görüntüyü iik telefonda aldık ve karşılaştırdık maalesef Vatan gibi savunduğunuz firmanın çıkardığı iş diğer modellerin yanında pixel art gibi kalıyor. Kamera olarak böyle dedik hadi kullanım açısından bakalım işe, şarj kapasiteleri vs. yine her türlü tüm telefon markalarının gerisinde kalır hocam.

Aynen aynen okurum ben sen merak etme 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı