Çözüldü iPhone X'de WhatsApp donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mavecc

Hectopat
iPhone X kullanıyorum ara ara WhatsApp içerisindeyken kasma yapıyordu ama şu an uygulamaya girince dokunmatik hiç algılamıyor. İnterneti kapatıp girdiğimde WhatsApp içinde hareket edebiliyorum internet açıkken asla bir şey yapamıyorum. iOS en güncel sürümde WhatsApp güncellemesi de yok. Ne yapmam lazım? Önerisi olan başka başına gelen var mı? Kapatıp açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Telefonu yedekleme kısmında WhatsApp yedeklenmiyor. iCloud haricinde WhatsApp'ı yedeklemenin bir yolu yok. Onu da internet bağlantısı olmadan yapamıyoruz. Ben de internet bağlantısı varken komut veremediğimden yapamadım. 3.parti uygulamalardan bilgisayara yedeklemeyi başardım ama tabii ki geri yüklemek için Premium ücretleri ülkemiz dolar kuru göze alındığında biraz can yakıcı. WhatsApp destek bölümü de telefonumu kapatıp açmamı önerdiler sağ olsunlar :D WhatsApp'ı silip geri yükleyerek Jason Bourne gibi hayatıma devam ediyorum. Sorun ancak bu şekilde çözüldü. Tabii buna da çözülmek diyebilirsek…
Telefonu yedekleme kısmında WhatsApp yedeklenmiyor. iCloud haricinde WhatsApp'ı yedeklemenin bir yolu yok. Onu da internet bağlantısı olmadan yapamıyoruz. Ben de internet bağlantısı varken komut veremediğimden yapamadım. 3.parti uygulamalardan bilgisayara yedeklemeyi başardım ama tabii ki geri yüklemek için Premium ücretleri ülkemiz dolar kuru göze alındığında biraz can yakıcı. WhatsApp destek bölümü de telefonumu kapatıp açmamı önerdiler sağ olsunlar :D WhatsApp'ı silip geri yükleyerek Jason Bourne gibi hayatıma devam ediyorum. Sorun ancak bu şekilde çözüldü. Tabii buna da çözülmek diyebilirsek…

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı