iPhone XR alınır mı?

• Konuyu başlatan Kayn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
Birkaç yıl sonra iphone 11 de yavaşlamaya başlayacak bu bütün telefonlar için böyledir. Ayrıca apple güncellemeleri de yavaşlatmaya dayalı. Burada benim tercihim fiyattan yana olur.
Hocam 6s 2015te çıktı cayır cayır çalışıyor şuan 6s kullananlar bile var hatta baya bi var apple cihazlarında uzun ömrülülük var şöyle diyim sadece sitelere falan giriyorsa arkadaş ona 3000 tllik telefon bile yeter ben oyun performansı vb zor işler için diyorum.

XR'dan 11'e geçemeniz için 3 bini gözden çıkarmanız lazım. Bunu göze alarak bu işi yapın. Ben şahsen XR kullanıcısı olarak 11 le XR arasında kullanış ve performans açısında normal bir kullanıcının fark edemeyeceğini söyleyebilirim. İki cihazı da kullandım ve hissedilen bir fark yok. 11 de 2 kamera olması ve daha estetik duruyor oluşu ve belediye dağıtmış gibi herkeste olduğu için insanın 11 alası geliyor o kadar.

Hocam 6s 2015te çıktı cayır cayır çalışıyor şuan 6s kullananlar bile var hatta baya bi var apple cihazlarında uzun ömrülülük var şöyle diyim sadece sitelere falan giriyorsa arkadaş ona 3000 tllik telefon bile yeter ben oyun performansı vb zor işler için diyorum.
6000₺ olayını görmedim :). 6000 bu telefon için çok.

XR'dan 11'e geçemeniz için 3 bini gözden çıkarmanız lazım. Bunu göze alarak bu işi yapın. Ben şahsen XR kullanıcısı olarak 11 le XR arasında kullanış ve performans açısında normal bir kullanıcının fark edemeyeceğini söyleyebilirim. İki cihazı da kullandım ve hissedilen bir fark yok. 11 de 2 kamera olması ve daha estetik duruyor oluşu ve belediye dağıtmış gibi herkeste olduğu için insanın 11 alası geliyor o kadar.

iPhone 11 XR'dan en az 2 yıl daha fazla gidecek.

Neredeyse 4 yıllık telefon. PUBG Mobile Ultra'da açması eski olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Hocam galiba sizde en yenisi olsun hava atalım diye birşey var telefon güncelleme desteği alıyor arkadaşın işini görüyor ise eski olması ne fark eder bu iphone olduğu için dahada çok uzun ömürlü gidipte iphone 13 mü alsın sırf yeni diye işini gören bir telefon varken?

Hocam galiba sizde en yenisi olsun hava atalım diye bir şey var telefon güncelleme desteği alıyor arkadaşın işini görüyor ise eski olması ne fark eder bu iPhone olduğu için daha da çok uzun ömürlü gidip de iPhone 13 mü alsın sırf yeni diye işini gören bir telefon varken?

Hava atmayla ne alakası var? En az 3 yıl daha fazla güncelleme alacak iPhone 11. tek sebebi budur. Zaten iPhone alanlar ömrü için alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı