iPhone XR alınır mı?

wtaygr

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selam öncelikle uzun bir zamandır Xiaomi Mi 9S kullanıyorum normalde çok mutluydum ama son 1yıldır aşırı donmaya başladı ve bıktım. 12bin TL'ye iPhone kaçak değil temiz kasalı XR(2020'den beri kullanıyor )modeli elimize gecti yakın bir yaslı amca kullanıyordu. Uzun lafın kısası şu an XR alınır mı? Öğrenciyim eğer almazsam yaz ayında kesinlikle değiştirmem gerekiyor ama daha da pahalanır ve bundan da olurum die korkuyorum ne yapmalıyım? (12.sınıfım seneye çalış falan yapamam sınava hazırlanmam gerekiyor yaz tatilinde ancak çalışabilirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
XR artık çok eskidi. iPhone alınacaksa minimum 13-13 Pro alınmalı bu saatten sonra. Samsung'a yönelin derim veya farklı bir Android cihaz.

XR artık çok eskidi. iPhone alınacaksa minimum 13-13 Pro alınmalı bu saatten sonra. Samsung'a yönelin derim veya farklı bir Android cihaz.

Hocam haklısınız ama bana kamera gerekiyor IPhone'nin kamera özelliklerini taşıyan Android telefonlar çok pahalı.

Kamera anlamında berbat bir cihaz gün içerisinde ortalama bir sonuç verir. Evin içerisinde bile noiseli fotoğraf çekiyor.

12hakkıdna bir bilginiz var mı?

Ekran berbat, güncelleme desteği bitecek, batarya ölü.

Cok haklısınız temiz cihaz die ilgimi cekti.

Geri
Yukarı