iPhone XR alınır mı?

Alınır hocam o bütçede alınabilecek iyi cihazlardan biri güncelleme desteği kesilse bile enaz 4 sene daha gider batarya değiştirisiniz arada Deji marka takarsanız devam edersiniz. 7Plus kullanıyorum Instagram YouTube X WhatsApp vs bütün uygulamalrı gayet kullanabiliyorum güncelleme desteği kesilmiş olmasına rağmen. Alınır temiz olanları yalnız ekranın orijinal olmasına dikkat edin alırken. Face ID çalışssın bir de

Hocam haklısınız ama bana kamera gerekiyor IPhone'nin kamera özelliklerini taşıyan Android telefonlar çok pahalı.

12hakkıdna bir bilginiz var mı?

Cok haklısınız temiz cihaz die ilgimi cekti.

Op9'un kamerası XR'dan çok daha iyi 🙂

XR şuan aktif olarak kullanıyorum. Pili 84 güç tasarrufu modunda bile 1 günü ucu ucuna çıkartıyor çok kullanırsam. 12k edecek bir cihaz değil. Ancak ben kullanımımı etkileyecek bir performans sorunu yaşamıyorum. 12.000 liraya zorlarsan S21 alınabilir. İllaki iPhone alacağım dersen de bu fiyata yakın XS bulabilirsin.

XR şuan aktif olarak kullanıyorum. Pili 84 güç tasarrufu modunda bile 1 günü ucu ucuna çıkartıyor çok kullanırsam. 12k edecek bir cihaz değil. Ancak ben kullanımımı etkileyecek bir performans sorunu yaşamıyorum. 12.000 liraya zorlarsan S21 alınabilir. İllaki iPhone alacağım dersen de bu fiyata yakın XS bulabilirsin.

XS'lerin kameraları kötü optimizasyona sahip. Otomatik Focus'tan bir çok kişi şikayetçi tanıdığımda dahil.

XS'lerin kameraları kötü optimizasyona sahip. Otomatik Focus'tan bir çok kişi şikayetçi tanıdığımda dahil.
Olabilir. Al-sat yapıyorum kısa süre XS kullanmıştım ben direkt bas çek tayfadan olduğum için dikkat etmemiştim. Zaten düşük bütçede iPhone almak bence mantıksız. İllaki iPhone alacağım derse diye söyleyeyim dedim.

İllada iPhone olacaksa SE 3. nesil alinabilir.
Ama performans ve kamera harici bir seyde tatmin olmazsiniz.
Ekrani, pil performansi oldukca kotu.

Yeni konular

Geri
Yukarı