iPhone XR Bluetooth açılmıyor

Hüseyin KINAY

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Biyomedikal Teknikeri
Merhaba arkadaşlar 3 Haziran'da iPhone XR aldım. Aldıktan biraz zaman geçmişti sanırım iOS 13.5 sürümüne güncellememiştim güncelledikten sonra Bluetooth ayarına baktığımda kapalı duruyor ama üzerine tıkladığımda deaktif(sürekli yükleme simgesi) görünüyor. Düzelmesi için yazılım mı yüklenmesi gerekiyor yoksa bulunduğu çip mi değiştirmesi gerekiyor? Bir de böyle bir olay yaşayan var mı? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Merhaba arkadaşlar 3 Haziran'da iPhone XR aldım. Aldıktan biraz zaman geçmişti sanırım iOS 13.5 sürümüne güncellememiştim güncelledikten sonra Bluetooth ayarına baktığımda kapalı duruyor ama üzerine tıkladığımda deaktif(sürekli yükleme simgesi) görünüyor. Düzelmesi için yazılım mı yüklenmesi gerekiyor yoksa bulunduğu çip mi değiştirmesi gerekiyor? Bir de böyle bir olay yaşayan var mı? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Aynı sorunu ben iphone 7 de yaşamıştım bende hem wi-fi hem bluetooth çalışmıyordu tamire götürdüğüm de işlemci kaynaklı bir sorun dediler bi' götürün isterseniz 100 liraya yaptırmıştım ben.

eğer garantisi devam ediyorsa direkt verilerinizi yedekleyip garantiye gönderin bakarsınız yeni bir cihazınız olur

Söylediklerinizi yaptım zaten düzelmedi yaşadığım yerde Apple açılmıştı oraya gittim gösterdim yazılımsal gibi duruyor yazılım yüklenmesi lazım dedi eğer düzelmezse cihazı göndermek lazım dedi. İlk önce yazılım attıracağım düzelmezse telefonu göndereceğim. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Aynı sorunu ben iPhone 7'de yaşamıştım bende hem Wi-Fi hem Bluetooth çalışmıyordu tamire götürdüğüm de işlemci kaynaklı bir sorun dediler bi' götürün isterseniz 100 liraya yaptırmıştım ben.

Telefonu 4 ay oldu alalı. Neden para aldılar senden.

Yeni konular

Geri
Yukarı