iPhone XR hâlâ alınır mı?

Telefonun eski olması neyi ifade eder ki? Bahsettiğin telefonlardan daha fazla güncelleme alacak muhtemelen.
Hocam sizle tartışamam cidden, ben olsam 6400TL vermem bir telefona. Arkadaş almak istiyorsa alsın ancak telefon şu an alınacaksa yeni olması daha iyi. Bir de tabii ki yanına powerbank alın 2900mAh uzun gitmez çünkü :)

Hocam sizle tartışamam cidden, ben olsam 6400TL vermem bir telefona. Arkadaş almak istiyorsa alsın ancak telefon şu an alınacaksa yeni olması daha iyi. Bir de tabii ki yanına powerbank alın 2900MAH uzun gitmez çünkü :)

Rakamlarla telefon incelemesi yapan Türk teknoloji kanalları gibisin. iPhone cihazlar hakkında bilgin yok muhtemelen.

Mi 11 Lite modelinden evet, S20 FE modelinden hayır.
SD 865 A12'den daha güçlü bir işlemci.

Konuya gelirsek XR alınabilir hala, bana kalırsa bütçesi yetiyorsa iPhone 11 alması çok daha iyi olur.

Geekbench uygulamasında tek çekirdek için 1100 küsur puan alıyor a12. bu puanı SD888 bile alamıyor. AnTuTu testleri hiçbir şey ifade etmiyor.

Geekbench uygulamasında tek çekirdek için 1100 küsur puan alıyor a12. bu puanı SD888 bile alamıyor. AnTuTu testleri hiçbir şey ifade etmiyor.

AnTuTu değil oyun ve normal performans testlerine göre yaptım bu yorumu.
Çakma telefona 400-500k veren AnTuTu'ya bakan var mı ya?

Aralarında ciddi bir fark yok, ama SD 865 >= A12.

Geri
Yukarı