iPhone XR iOS 17.3 güncellenmeli mi?

XS e bütçem yetmiyor XR 9 bin tarafında bulursam almayı düşünüyorum yoksa SE 2020 alacağım.

9-10k arasında bulursanız alın hocam ama şunu söyleyeyim uzun vadeli bir telefon değil. Yazılım desteği iPhone 11 ile aynı anda kesilecek galiba öyle bir yazı okumuştum geçenlerde.

17den sonra 18e asla güncelleme yapma 17nin son sürümüne güncelle ama mutlaka. Yıllarca kullanırsın 16da kalımış bulursan ios 16da bırak.

648.506 antutu puanına sahip amiral gemi bir telefon XR. Millet hala 200-300 antutulu android telefonları patır patır satın alıyor. XR her türlü alınır.

17'den sonra 18e asla güncelleme yapma 17'nin son sürümüne güncelle ama mutlaka. Yıllarca kullanırsın 16'da kalımış bulursan iOS 16'da bırak.

648.506 AnTuTu puanına sahip amiral gemi bir telefon XR. Millet hala 200-300 AnTuTu'lu Android telefonları patır patır satın alıyor. XR her türlü alınır.

iOS 17.3 güncelledim hocam en son gelen güncellemeye. Büyük bir güncelleme gelmediği sürece güncellemem.

17'den sonra 18e asla güncelleme yapma 17'nin son sürümüne güncelle ama mutlaka. Yıllarca kullanırsın 16'da kalımış bulursan iOS 16'da bırak.

648.506 AnTuTu puanına sahip amiral gemi bir telefon XR. Millet hala 200-300 AnTuTu'lu Android telefonları patır patır satın alıyor. XR her türlü alınır.

Hocam XR kullanıcısıyım orijinal bataryadan Deji Max bataryaya geçtim telefon çöp oldu cayır cayır yanıyor ısınıyor ne önerirsin.

Dejide bazı seriler SKT eski olabiliyor. Benim samsun gs10e de de öyle olmuştu garantili olduğu için adam değiştirdi ve taktığı deji batarya çok farklıydı daha uzun gidiyordu ve ısınmıyordu. Samsunglara güçlendirilmiş yok bi de orası kötü.

Bir de telefonun ilk zamanki halini unutmuş olabilirsin ve üstüne ios 12 yerine 17de olduğunu düşün. Mesela 6s şu an ısınarak çalışan bi telefon ısınmak zorunda çünkü ios yükü ağır. Benim xs max tlefon batarya eskidikçe güçsüzleşmeye az ısınmaya başlamıştı. Çeşitli ihtimaller var, tam tersi daha az ısınması lazım aslında ben de xs maxa güçlendirilmiş taktırdım ama en ucuzundan tahtakaleye gittim 400tllik 3800mah buldum. zaten hepsinin hücrelerini DESAY diye bi firma üretiyor. Bu adamlar applea da hücre veriyor. Şarj hızı 18 wattlardan 12 wattlara indi orjinal olmadığı için mi yoksa markanın kendinden mi bilmiyorum. Ama telefonun ısınmasında bi sıkıntı yok. Bataryadan da çok memnun kaldım bitmek bilmiyor xs max bildiğin redmi serisi 2 gün giden telefona dönüştü. Sizin telefonun daha çok ısınması bi yerde normal XR aliminyum kasa olduğu için daha kolay soğuyan bi telefon bunun anlamı elinize daha çok ısı gelir.

Deji'de bazı seriler SKT eski olabiliyor. Benim samsun GS10e de de öyle olmuştu garantili olduğu için adam değiştirdi ve taktığı Deji batarya çok farklıydı daha uzun gidiyordu ve ısınmıyordu. Samsung'lara güçlendirilmiş yok bir de orası kötü.

Bir de telefonun ilk zamanki halini unutmuş olabilirsin ve üstüne iOS 12 yerine 17'de olduğunu düşün. Mesela 6S şu an ısınarak çalışan bir telefon ısınmak zorunda çünkü iOS yükü ağır. Benim XS Max tlefon batarya eskidikçe güçsüzleşmeye az ısınmaya başlamıştı. Çeşitli ihtimaller var, tam tersi daha az ısınması lazım aslında ben de XS maxa güçlendirilmiş taktırdım ama en ucuzundan tahtakaleye gittim 400TL'lik 3800MAH buldum. Zaten hepsinin hücrelerini desay diye bir firma üretiyor. Bu adamlar applea da hücre veriyor. Şarj hızı 18 wattlardan 12 wattlara indi orijinal olmadığı için mi yoksa markanın kendinden mi bilmiyorum. Ama telefonun ısınmasında bir sıkıntı yok. Bataryadan da çok memnun kaldım bitmek bilmiyor XS Max bildiğin Redmi serisi 2 gün giden telefona dönüştü. Sizin telefonun daha çok ısınması bir yerde normal XR alüminyum kasa olduğu için daha kolay soğuyan bir telefon bunun anlamı elinize daha çok ısı gelir.

Hocam süreci anlatayım, foxcoon batarya alıp taktırdım foxcoon Apple ürünleri üreten bir firma Çin'deki fabrikadan gelen lisanslı ürün taktırdım ısınma Deji'ye göre bayağı düştü ama ister istemez kullanımda arkada ısınma oluşuyor, ünlü bir teknik servise götürdüm eski cihaz ısınma çok doğal dediler benim iOS sürümü 16 bilerek güncellemedim ısınmasın diye, Deji'ler aşırı derecede ısınma yapıyor hocam bunu bizzat tatbik ettim 7 plusumdada mesela Deji var yanıyor telefon orijinal batarya kullanan dostlar ısınma az diyor. Bu arada sizin batarya markası nedir hocam XS Max.

Yeni konular

Geri
Yukarı