iPhone XR mı iPhone 11 mi?

Ya arkadaş anlayamıyorum. İsterse 50 bin olsun fiyatı istiyorsa kullanabilir. 10 bine tofaş da var 1 milyona audi de var. 1500 Tl ye üsküdarda ev de var 30 bin tl ye mükemmel manzaralı residance da var. Pek takmamak gerekiyor kafaya bu durumu. Ben de XR kullanıyorum 11 almaya değmez diye düşünüyorum.

"Gelir meselesi herhalde" diye belirtmişim sonda dikkat ettiysen. Paran varsa al aga. Bence XR da alınmaz. İphone adının geçtiği herhangi bir üründe alınmaz.

"Gelir meselesi herhalde" diye belirtmişim sonda dikkat ettiysen. Paran varsa al aga. Bence XR da alınmaz. İphone adının geçtiği herhangi bir üründe alınmaz.
iPhone forumunda daha dün açılmış iki konu var fiyatlar neden bu kadar pahalı diye... Bilmiyorum yurtdışında üst model android amiral gemileri bazı iPhonelardan daha pahalı biliyorsundur belki. Ülkemizde maalesef vergi cart curt fiyatlar çok yüksek. Neden iPhone? Kaliteli ve premium bir hissiyat veriyor, 1.5 ay öncesine kadar android kullanmış biri olarak işletim sistemi gayet basit kullanışlı çok daha hızlı ve daha fazla güncelleme alıyor. Tabiki herkes bütçesine ihtiyaçlarına göre hareket ediyor...

Geri
Yukarı