iPhone XR oyun oynarken altta çubuk çıkıyor

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
1 gün önce iPhone XR aldım, telefon hoş fakat alışamadığım bazı şeyler oldu.

Bunlardan birincisi klavyenin alt kısmında bir boşluk oluşması, bu durum engelleniyor mu?

Oyunlarda altta oyunu alta alma çubuğunun gözükmesi, belli bir süre alta dokunmayınca çubuk kayboluyor lakin oyunda sinyal verirken vs. çubuk geri geliyor. Bu da rahatsız ediyor, engellemenin bir çözümü var mı bunun?

Yardımlarınızı bekliyorum.

7EFB91C1-0331-4B09-8616-59E94E5279AB.png

Bahsettiğiniz çubuk denetim merkezi çubuğu mu? Ayarlar > Denetim merkezi seçeneğinden kapatılabiliyor. Farklı bir şey ise gene ayarlarda yer alıyor olmalı.

C33392B0-E5B9-4913-91D8-36B8D487F797.png

Hocam klavye altındaki boşluk her tuşsuz telefonda var. Tuşun yanındaki siyah kısımlar yazı yazarken alıştı herkes bu alışkanlık devam ediyor.

O çubuk maalesef kalkmaz.

Bahsettiğiniz çubuk denetim merkezi çubuğu mu? Ayarlar > Denetim merkezi seçeneğinden kapatılabiliyor. Farklı bir şey ise gene ayarlarda yer alıyor olmalı.

Eki Görüntüle 429479
Yok hocam tuşsuz telefonlarda olan uygulamayı kapatmak için olan siyah çubuktan bahsetmiştim.
Hocam klavye altındaki boşluk her tuşsuz telefonda var. Tuşun yanındaki siyah kısımlar yazı yazarken alıştı herkes bu alışkanlık devam ediyor.

O çubuk maalesef kalkmaz.
Oyun oynarken arada bi çubuğun olduğu yerlere tıklamak zorunda kalıyorum, çubuk ekrana geliyor, 5-10 saniye sonra geri gidiyor. Onu engellemek için bir şey var mı acaba bildiğiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı