iPhone XR vs iPhone SE 2020

Nirvananizz

Femtopat
Daha fazla  
iPhone almak istiyorum, biraz araştırma yaptım ve bütçeme göre 2 telefon buldum. iPhone XR (128 GB) ve iPhone SE 2020 2. nesil (128 GB). Fiyat/performans açısından hangisini mantıklı buluyorsunuz?

SE güzel telefon ama batarya sorunu var. Kamerasında geniş ve gece modu yok. Ekranı oldukça küçük. XR daha iyi bir tercih gibi görünüyor. Eğer tek faktörün kamera ise SE bir tık kamerada daha iyi çekiyor ama mod eksiği var.

SE güzel telefon ama batarya sorunu var. Kamerasında geniş ve gece modu yok. Ekranı oldukça küçük. XR daha iyi bir tercih gibi görünüyor. Eğer tek faktörün kamera ise SE bir tık kamerada daha iyi çekiyor ama mod eksiği var.
Daha uzun süre kullanım, hızlı şarj olma, arka ve ön kamera konusunda da iyi olsa yeterli benim için.

SE'nin daha uzun ömrü var ama bunun yanında ekran pil eksiği var. Daha yeni işlemcisi ve 11 kamerasıyla SE bence. İkisi de alınmamalı aslında ama o ayrı konu tabii.

Daha uzun süre kullanım, hızlı şarj olma, arka ve ön kamera konusunda da iyi olsa yeterli benim için.
SE tam şarjı çok kısa sürede doluyor ama çok hızlı bitiyor. 4-5 saat anca gidiyor. İşlemcisi daha yeni ama ekran konusunda çok eksik kalıyor. Ekran senin için sorun değilse SE daha iyi bir tercih olur.

iPhone almak istiyorum, biraz araştırma yaptım ve bütçeme göre 2 telefon buldum. iPhone XR (128 GB) ve iPhone SE 2020 2. nesil (128 GB). Fiyat/performans açısından hangisini mantıklı buluyorsunuz?
Güncellik ve donanım açısından SE2 daha iyi bir cihaz. Bataryada XR daha iyi ve ekran boyutu daha büyük. Arka kamerada SE2 daha iyi. Bütçe nedir?

Ekran konusunda ne sıkıntısı var?
Boyutundan bahsediyor.

Geri
Yukarı