iPhone XR vs. OnePlus 9R

11t veya 11t Pro.
2 farklı nesil Xiaomi kullanmış birisi olarak bir daha Xiaomi almak istediğimi zannetmiyorum. Mi 11 Lite NE modeline kayıt işi olsaydı bir ihtimal onu düşünebilirdim.
XR civarı 11-11 Pro geliyor.Neden pahalı?
Ben hiç göremedim. Link atabilmeniz mümkün müdür?
Evet fazla bir miktar, XS daha mantıklı.
İkinci el düşünmüyorum hocam. 9R hakkında ne düşünüyorsunuz?

2 farklı nesil Xiaomi kullanmış birisi olarak bir daha Xiaomi almak istediğimi zannetmiyorum. Mi 11 Lite NE modeline kayıt işi olsaydı bir ihtimal onu düşünebilirdim.

Ben hiç göremedim. Link atabilmeniz mümkün müdür?

İkinci el düşünmüyorum hocam. 9R hakkında ne düşünüyorsunuz?
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...lik-tertemiz-iphone-11-64-gb-1053521734/detay
Böyle sıfır cihazlar mevcut.

Kayıt parası verene kadar kayıt parasına ikinci el garantili-faturalı iPhone 11 alabilirsin.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...lik-tertemiz-iphone-11-64-gb-1053521734/detay
Böyle sıfır cihazlar mevcut.

Kayıt parası verene kadar kayıt parasına ikinci el garantili-faturalı iPhone 11 alabilirsin.
Bugüne kadar hiç ikinci el telefon kullanmadım. Çok mecbur kalmadıkça da kullanmayı düşünmüyorum açıkçası. Ayrıca ilandaki telefon sanırım sıfır değil. İkinci el garantili iPhone 11 modelleri de 11-12 bin liralardan başlıyor.

Bugüne kadar hiç ikinci el telefon kullanmadım. Çok mecbur kalmadıkça da kullanmayı düşünmüyorum açıkçası. Ayrıca ilandaki telefon sanırım sıfır değil. İkinci el garantili iPhone 11 modelleri de 11-12 bin liralardan başlıyor.

Temiz cihaz alırsan sorun olmayacaktır. İkinci elde yardımcı olurum.

Temiz cihaz alırsan sorun olmayacaktır. İkinci elde yardımcı olurum.
Yardımınız için teşekkür ederim. Bahsettiğimden öte, ben bugüne kadar bir kez bile ikinci el elektronik cihaz alışverişi yapmadım. Çok mecbur kalmadıkça da düşünmüyorum. Şöyle ki, garantili olup olmaması da benim için çok önemli değil. Çünkü birkaç teknik servis firmasıyla ciddi problemler yaşadığım için hiçbir cihazımı teknik servise vermeyeceğim bundan sonra.

Geri
Yukarı