iPhone XR vs XS

iPhone XR da 11 de alınacak telefonlar değiller. HD+ IPS 60hz bir panele o parayı vermek gerçekten çok saçma geliyor. XS biraz daha küçük, çok daha hafif, 1gb rami daha fazla (4gb vs 3gb), çözünürlüğü FHD+, ekranı OLED, daha ince, 2. kamerası var, çerçevesi paslanmaz çelik (XR'ın alüminyum), suya dayanıklılığı daha yüksek. XR sizi pişman eder mi onu bilemem ama XS kesinlikle memnun eder. Klasik bir şarj problemi var ikisinde de, iPhonelar bazen günü çıkaramıyor eğer deneyiminiz olduysa biliyorsunuzdur bunu. Oyun falan oynuyorsanız günde 2 hatta belki 3 kez şarj edeceksiniz telefonu kesinlikle. Bunu da göz önünde bulundurmanız gerekmekte.

Arkadaşlar iPhone XS aldım, 1 gündür kullanıyorum. Satıcı pilini orijinal ile değiştirdiğini söylemişti ama ayarlarda pil sağlığı gözükmüyor. Sorduğumda X ve üzeri modellerde göstermez dedi. Bir de kapatma tuşuna bastığım zaman biraz geç tepki veriyor sebebini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar iPhone XS aldım, 1 gündür kullanıyorum. Satıcı pilini orijinal ile değiştirdiğini söylemişti ama ayarlarda pil sağlığı gözükmüyor. Sorduğumda X ve üzeri modellerde göstermez dedi. Bir de kapatma tuşuna bastığım zaman biraz geç tepki veriyor sebebini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Muhtemelen açılmış cihaz almışsın pil de orijinal değil.

Geri
Yukarı