iPhone XS için Woxay batarya veya Deji alınır mı?

dervisgozel

Centipat
Yer
Adıyaman
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3070Ti i712K
Cihazı 2. el aldım ve içi açılmamış ancak pil ömrü birkaç günde %99'dan %94'e düştü ve yakın zamanda batarya alacağım. Tavsiyeleriniz nelerdir?
Şimdiki bataryayı %85'e kadar kullanacağım.

Hocam orijinal batarya sadece Apple'da yok mu biz nasıl alıyoruz?
Almıyorsun bro gidiyorsun Genius bar'dan randevu alıp takıp geri veriyorlar. Orjinal her zaman en iyisidir. 2. telefonuma ( Iphone 7 128gb ) Deji taktım hiç memnun kalmadım. Üstelik çok hızlı batarya sağlığı tükendi
Teşekkürler sağolun.

Bende şüphelenmedim değil bugün yapabilirsem baktıracağım
Xs almışsın madem telefonun daha önce içi açılmamış orjinal parçaları varsa orjinal batarya almanı tavsiye ederim.

Almıyorsun bro gidiyorsun Genius bar'dan randevu alıp takıp geri veriyorlar. Orjinal her zaman en iyisidir. 2. telefonuma ( Iphone 7 128gb ) Deji taktım hiç memnun kalmadım. Üstelik çok hızlı batarya sağlığı tükendi

Xs almışsın madem telefonun daha önce içi açılmamış orjinal parçaları varsa orjinal batarya almanı tavsiye ederim.
Tamamdır çok teşekkür ederim

Hocam birde şey dicem, Bulunduğum şehirde Genius Bar yok başka bir ilde bulunan genius bara nasıl gönderebilirim bilginiz var mı

Geri
Yukarı