iPhone XS Max alınır mı?

Yusuf Efe

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikinci el iPhone 11 almayı düşünüyordum fakat parayı toplarken fiyatı 1.5k arttığı için saldım ve iPhone XS Max almaya karar verdim. alttaki ilandaki telefon için yazdım ve orijinal batarya değişimi olduğunu söylediler, pil sağlığını sorduğumda Apple mağazası dışında orijinal batarya ile değişse dahi pil sağlığının gözükmediğini söylediler.
Sizce bu telefon alınır mı? Veya 7000-7800 bandında iPhone ne alabilirim?

Not: Android önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ikinci el iPhone 11 almayı düşünüyordum fakat parayı toplarken fiyatı 1.5k arttığı için saldım ve iPhone XS Max almaya karar verdim. Alttaki ilandaki telefon için yazdım ve orijinal batarya değişimi olduğunu söylediler, pil sağlığını sorduğumda Apple mağazası dışında orijinal batarya ile değişse dahi pil sağlığının gözükmediğini söylediler.
Sizce bu telefon alınır mı? Veya 7000-7800 bandında iPhone ne alabilirim?

Not: Android önermeyin.

Bildiğim kadarıyla ori batarya sadece Apple mağazada var gerisi çakma oluyor haberin olsun kral

Ben kullanıyorum öneririm. Eksi yanları şarjının uzun süre gitmemesi, kamerada geniş açı olmaması falan gibi şeyler. En büyük artısı ise ekranı çok iyi diyebilirim.

Peki Xs alınır mı sizce şu anki telefonumdan 0.1 inç ve boyutu kafi gibi?
Nedeni ise temiz xs max bulamamam ve temiz olanların pahalı olması.

Peki XS alınır mı? Sizce şu anki telefonumdan 0.1 inç ve boyutu kafi gibi?
Nedeni ise temiz XS Max bulamamam ve temiz olanların pahalı olması.

Günlük telefon olarak iPhone XS kullanıyorum, pil sağlığı %80 olmasına rağmen çok rahat 4-5 saat hatta bazen 6 saat ekran süresi alabiliyorum, ekran boyutu bence ideal ne çok küçük ne çok büyük performans olarak da oldukça yeterli, temiz ve güvenilir bir ürün bulursanız hiç düşünmeden alabilirsiniz.

Günlük telefon olarak iPhone XS kullanıyorum, pil sağlığı %80 olmasına rağmen çok rahat 4-5 saat hatta bazen 6 saat ekran süresi alabiliyorum, ekran boyutu bence ideal ne çok küçük ne çok büyük performans olarak da oldukça yeterli, temiz ve güvenilir bir ürün bulursanız hiç düşünmeden alabilirsiniz.
sence 7200 tl ye %100 pilli alınır mı
XR a da bakabilirsin .
hocam tipini hiç beğenmiyorum arkadaşımda da var güzel telefon biliyorum da işte.

Geri
Yukarı