iPhone XS Max alınır mı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar ikinci el iPhone 11 almayı düşünüyordum fakat parayı toplarken fiyatı 1.5k arttığı için saldım ve iPhone XS Max almaya karar verdim. Alttaki ilandaki telefon için yazdım ve orijinal batarya değişimi olduğunu söylediler, pil sağlığını sorduğumda Apple mağazası dışında orijinal batarya ile değişse dahi pil sağlığının gözükmediğini söylediler.
Sizce bu telefon alınır mı? Veya 7000-7800 bandında iPhone ne alabilirim?

Not: Android önermeyin.

XS Max bence güzel bir telefon ama ben senin iPhone XS almanı tavsiye ederim çünkü iPhone XS Max eline bayağı büyük gelebilir.

Arkadaşlar ikinci el iPhone 11 almayı düşünüyordum fakat parayı toplarken fiyatı 1.5k arttığı için saldım ve iPhone XS Max almaya karar verdim. alttaki ilandaki telefon için yazdım ve orijinal batarya değişimi olduğunu söylediler, pil sağlığını sorduğumda Apple mağazası dışında orijinal batarya ile değişse dahi pil sağlığının gözükmediğini söylediler.
Sizce bu telefon alınır mı? Veya 7000-7800 bandında iPhone ne alabilirim?

Not: Android önermeyin.
Yani belirttiğiniz fiyat bandında XS Max alınır tabi. Lakin ben olsam üzerine 1-1.5K daha koyar, 2. El iPhone 11 almaya çalışırdım.

Bugün xs aldım da ekranı bir tık küçük geldi elim fazla büyük olduğu için
Öcelikle hayırlı olsun. Evet 5.8 inch olduğunda biraz küçük bir telefon ama SE gibi falanda değil. Günümüz akıllı telefonlarını baz alırsak kabul edilebilir ölçülerde Bence sizi uzun süreler idare edecek. OLED olmasıda büyük avantaj. Tek elle kullanımı da rahat olur. Düşürme riskliniz de daha az olur. Bence 11'den bile daha premium duran bir model. Güle güle kullanın. 🙂

Öcelikle hayırlı olsun. Evet 5.8 inch olduğunda biraz küçük bir telefon ama SE gibi falanda değil. Günümüz akıllı telefonlarını baz alırsak kabul edilebilir ölçülerde Bence sizi uzun süreler idare edecek. OLED olmasıda büyük avantaj. Tek elle kullanımı da rahat olur. Düşürme riskliniz de daha az olur. Bence 11'den bile daha premium duran bir model. Güle güle kullanın. 🙂
Katılıyorum, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı