iPhone XS Max tercih edilir mi?

FatihTSFC

Hectopat
Merhaba,
Apple zorlu tarafından değiştirilmiş swap bir iPhone XS Max var. Cihaz geldiğinden beri hiç açılmamış, jelatininde, şarj başlığı ile birlikte değiştirilmiş ve kulaklığı yok. Kutusu, faturası ve değişim belgesi mevcut. Haziran 2021 sonuna kadar Apple TR garantisi var, 7400 TL istiyor sahibi. Tercih etmeli miyim?

3 ay kadar iPhone 11 kullandım ama kullanamadım desem daha doğru olur. Wi-Fi sorunu, malzeme kalitesinin rezalet olması sonucunda kasanın ekrandan sürekli ayrılması ve boya atması yüzünden 5 kere iPhone 11 değiştirdim. 7999 TL ödediğim bir cihazın kusursuz ya da kusursuza yakın olmasını istiyordum, kamera lensi boya atıyordu, çerçevede boya atmaları oluşuyordu ve kasa ile ekran birleşim yerleri düz değil resmen dalgalı şekildeydi. Arka cam ile kasa birleşmiyordu, son gelen 11'in arka camının altında da 19 adet [saydım, evet. :)], toz olunca lanet olsun diyerek iade aldım. Bu kadar kötü bir malzeme kalitesi görmedim.

Daha sonra S20 satın aldım, 43 derecelerde geziyordu, ek olarak Green tint sorunu çıkınca servisten rapor alıp iade ettim. Biraz uzun oldu fakat şimdi bu XS Max'i almayı düşündüm, sizce 7400 TL'yi bu telefona vermeli miyim ya da malzeme kalitesini kabullenip iPhone 11 mi almalıyım? Başka bir cihaz önerisi de alabilirim fakat halihazırda MacBook Pro kullandığım için IPhone'a daha yakınım. Tek aklımda kalan soru 7400 TL bu cihaza değecek mi?

Geri
Yukarı