iPhone XS Max vs Samsung S21 FE

Jdixmekzodn

Centipat
2.el iPhone XS Max'ya da Samsung S21 FE almayı düşünüyorum. iPhone 7000-8000 civarı Samsung S21 FE 9000-10000 satılıyor. iPhone almaktan yanayım. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben S21 FE kullanıyorum. Bu modeli almadan önce kesinlikle Iphone tercih etmeyi düşünüyordum ve aklımda Iphone 11 vardı. Sonra iki cihazıda incelediğimde özellikle ekran kalitesi ve 120hz olmasından dolayı S21 FE tercih ettim. Eğer S21 FE hakkında sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım. Ayrıca düz S21 modelini de inceleyebilirsiniz zira S21 FE ile aralarında özellik bakımından fazla bir yok.

Ben S21 FE kullanıyorum. Bu modeli almadan önce kesinlikle Iphone tercih etmeyi düşünüyordum ve aklımda Iphone 11 vardı. Sonra iki cihazıda incelediğimde özellikle ekran kalitesi ve 120hz olmasından dolayı S21 FE tercih ettim. Eğer S21 FE hakkında sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım. Ayrıca düz S21 modelini de inceleyebilirsiniz zira S21 FE ile aralarında özellik bakımından fazla bir yok.
Exynos modeli satılıyor daha çok snapdragon model arasında fark var mı?

XS Max daha mı iyi? Oyun falan oynamıyorum, internet ve günlük kullanım 3 yıl gider mi?
Oyun tarafında Apple'dan şaşmamanız gerek kesinlikle. 3 yıl zaten güncelleme gelecektir, o konuda iOS tarafında bir kuşkunuz olmasın. Bildiğim kadarıyla S21 FE'ye de öyle bir destek söz konusu olacak. Fakat öncelik oyunsa XS Max değil, 8'de bile oyunlar çok akıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera ve donanım olarak S21 FE daha üstün olan taraf. XS Max oyunlarda daha üstün falan değil. Exynos 2100 ve G78 MP14 daha güçlü yonga. Yanlış bilgilendirme yapmayın.

Apple en güçlü işlemcilere sahip olsa da farklı nesil yongalar karşılaştırırken direkt Apple en güçlüsü diyemez. Nitekim Exynos 2100, A12 rakibi değil, A14 rakibi ve A14 bariz çok daha güçlü bir yonga.

Geri
Yukarı