iPhone XS Max'i satıp OnePlus 9 Pro'ya geçilir mi?

classy01

Hectopat
Merhabalar. iPhone XS Max sahibiyim ve telefonun 60 Hz olduğu için değiştirmek istiyorum. Bunu 7000 civarına satıp 8000 civarına ikinci el OnePlus 9 Pro almayı düşünüyorum sizce iyi bir karar mı? Daha önce Android kullanmadım fakat çok sorun olacağını sanmıyorum benim açımdan. Ayrıca AirPods Pro sahibiyim Android ile AirPods Pro'yu düzgün bir şekilde tüm özellikleri ile kullanabiliyor muyum sorusunun cevabını bilen varsa memnun olurum. Düşüncelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

AirPods Pro sahibiyim Android ile AirPods Pro'yu düzgün bir şekilde tüm özellikleri ile kullanabiliyor muyum sorusunun cevabını bilen varsa memnun olurum.
Hayır. Android'de tüm özelliklerini kullanamıyorsunuz. En basitinden kulaktan çıkarınca müziğin otomatik durması özelliği çalışmıyor. Pil seviyesini de göremiyorsunuz diye biliyorum, belki ek uygulamayla falan hallolmuş olabilir o konu.

Hayır. Android'de tüm özelliklerini kullanamıyorsunuz. En basitinden kulaktan çıkarınca müziğin otomatik durması özelliği çalışmıyor. Pil seviyesini de göremiyorsunuz diye biliyorum, belki ek uygulamayla falan hallolmuş olabilir o konu.
Kulaktan çıkarınca müziğin durmaması umrumda değil ama pilin gözükmemesi kötüymüş. Uzamsal ses çalışıyor mu bilginiz var mı?

Kulaktan çıkarınca müziğin durmaması umrumda değil ama pilin gözükmemesi kötüymüş. Uzamsal ses çalışıyor mu bilginiz var mı?
@Tim başka bir konuda güzel bir şekilde açıklamış. Uzamsal sesten bahsetmemiş ama etiketi görürse bilgilendirir umarım.

1642610509647.png

Maalesef uzamsal sesi de kullanamıyorsunuz. Onun için de iOS cihaz gerekiyor.

Pili kontrol etmek için üçüncü parti uygulamalar işe yarıyor diye duymuştum ama kendim hiç denemedim. ANC özelliğini tamamen kapatabilmek için cihazınızı değiştirmeden ayarları değiştirebilirsiniz.

Geçilmez. P40 Lite kullanıyorum. Sadece şarj konusunda avantaj sağlarsın. Kamera yazılımı, işletim sistemi olarak Android çok geride kalıyor maalesef. En iyi Android telefonu kullansan bile instagrama story attıgın zaman fotoğraf kalitesi Minecraft'tan farksız oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı