iPhone XS vs 11

lardaguler

Centipat
Daha fazla  
Almak isteğim telefon XS veya 11 olacak ama nasıl alsam karar veremedim. 2. el alacağım almaya diyen var alma diyen var. Yenilenmiş alacağım al diyen var önermeyen var mükemmel alsam ne olacak diyorum bu sefer olmazsa iade ederim diyorum olmuyor. Sıfır alacağım bütçem yetmiyor. Yurt dışı almak istiyorum. Kim uğraşacak? Ne olur yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından iPhone 11 daha mantıklı olur da telefondan beklentileriniz nedir? İlla iPhone mu satın almak istiyorsunuz? Yurt dışı iPhone satın almak, sorun olabilir.

Almak isteğim telefon XS veya 11 olacak ama nasıl alsam karar veremedim. 2. el alacağım almaya diyen var alma diyen var. Yenilenmiş alacağım al diyen var önermeyen var mükemmel alsam ne olacak diyorum bu sefer olmazsa iade ederim diyorum olmuyor. Sıfır alacağım bütçem yetmiyor. Yurt dışı almak istiyorum. Kim uğraşacak? Ne olur yardımcı olun.

Yenilenmiş 11 satın alabilirsin.
XS'in ekran kalitesi daha iyi ancak teknoloji bakımından 11'i tercih ederdim.

Sifir 11 parasina S23 FE / S22 var, dolayisiyla sifir iPhone 11 diye bir sey yok.

Ikinci el temiz XS diye bir sey yok bence, varsa da zaten ikinci el iPhone 11 parasindadir ve mantiksiz olur.

iPhone 11'in ise ikinci el piyasasi, sifir Realme GT 2 ile ayni. Dolayisiyla iPhone 11 de tercih sebebi degil. Cunku GT 2 overall bakarsak daha iyi bir cihaz. Ustelik iPhone 11 gibi ikinci el degil, sifir.

Ikinci ele goz kirpan birisi, iPhone 11 dusunmemeli. Ikinci el eski amiralleri almak daha mantikli, ornegin OnePlus 9 Pro gibi. Veya guncel Android'lerin ikinci elini almak gibi. Ornegin 2. el 17-18'e S22 denk duserse neden olmasin.

Yenilenmiş telefonun parçaları yan sanayi ile değişiyor ben olsam orijinal parçalı olan 2. el model bakarım. XS-11 arasından bakarsak XS daha premium hissettiren bir cihaz. Ekranı daha iyi. 11'in de kamerası daha iyi ve bir yıl daha uzun gidecek gibi duruyor. Tercih sana bakıyor. XS'in ömrü bu sene sondu seneye güncelleme gelmeyecek diye tahmin ediliyor Sürpriz olmazsa. 11'in 2 senesi var. Mantıken 2.el 11 almanız uzun ömürlülük olarak daha iyi olacaktır.

Birinci olarak yenilenmiş telefon almanı kesinlikle tavsiye etmem. ikinci olarak illa İOS demiyorsan o fiyatlara çok daha yeni android cihazlar bulabilirsin. Eğer İOS istiyorsan ben XS tavsiye ederim. 1 sürüm daha güncelleme alacak ve kamerası bir tık daha iyi diye 720p LCD ekran kullanmaya değmez bence.

Şu zamanda alınacak cihazlar değil ama çöp değil. Şu an kullanan kaç bin insan var bu cihazları.

Kullanan insanların olması çöp olmadığı anlamına gelmiyor, konu sahibi şu an satın almak istiyor ve 2023 yılının sonunda olduğumuza göre artık bu cihazlar çöp.

Zaten iPhone 11 çöp LCD ekran kullanıyor.

Apple kullanıcıları Bazı şeyleri görmemek için kendini zorluyor.

Kullanan insanların olması çöp olmadığı anlamına gelmiyor, konu sahibi şu an satın almak istiyor ve 2023 yılının sonunda olduğumuza göre artık bu cihazlar çöp.

Zaten iPhone 11 çöp LCD ekran kullanıyor.

Apple kullanıcıları Bazı şeyleri görmemek için kendini zorluyor.
Neye göre çöp oluyor cihazlar? Hala iş görüyor mu? Görüyor. Günümüzdeki çoğu alt orta segmentteki telefondan daha iyi telefonlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı