iPhone X'te uygulama "bekliyor/yüklenemiyor" hatası

Umut_06

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
32 GB RAM DDR4 2X16 3200 Mhz
1 TB M.2 SSD
RTX 3050 Tİ LAPTOP GPU
MONSTER ABRA A7 13.2.4
Meslek
Kurye
Merhaba, 3 senedir iPhone X cihaz kullanıyorum. Geçenlerde hafıza yetmeme sorunundan dolayı ilk defa fabrika verilerine sıfırlamıştım (resetleme) sıfırladıktan sonra App Store'dan indirebileceğim uygulamaları indiriyorum fakat Apple'nin kendi uygulamalarını sistem indirmiyor ve bekliyor... Yazıyor. Üstüne tıkladığım zaman ise (uygulama ismi) örnek: Takvim beklenmedik hatayla karşılaştı diyor. 2 defa sıfırlamama rağmen geçmeyen bir sorun. Bilenlerimiz var mı, teşekkürler. İyi sosyaller.
Yaşadığım problem ektedir.

Dosya Ekleri

• IMG_0002.PNG
    IMG_0002.PNG
    385,5 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 3 senedir iPhone X cihaz kullanıyorum. Geçenlerde hafıza yetmeme sorunundan dolayı ilk defa fabrika verilerine sıfırlamıştım (resetleme) sıfırladıktan sonra App Store'dan indirebileceğim uygulamaları indiriyorum fakat Apple'nin kendi uygulamalarını sistem indirmiyor ve bekliyor... Yazıyor. Üstüne tıkladığım zaman ise (uygulama ismi) örnek: Takvim beklenmedik hatayla karşılaştı diyor. 2 defa sıfırlamama rağmen geçmeyen bir sorun. Bilenlerimiz var mı, teşekkürler. İyi sosyaller.
Yaşadığım problem ektedir.
IOS sürümü nedir ?

İlgilenen herkese teşekkürler sorunu ITunes'e bağladığımda yazılımsal sorun gözüküyordu güncellemesini yaptım ve sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı