iPhone yanına Huawei Watch GT4 almaya değer mi?

fearless235

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

iPhone telefonumun yanına akıllı saat olarak Huawei Watch GT4 almayı düşünüyorum. Pil ömrü, tasarımı ve fiyatı açısından cazip geldi açıkçası. Daha önce Samsung Watch 4 saatim vardı fakat iPhone ile uyumlu olmadığı için sattım. Saati kullandığım zamanlarda çoğunlukla mesaj okuma, arama yapma, mail bildirimi alma ve müzik değiştirme gibi özelliklerini kullanıyordum. Sağlık özelliklerini çok fazla kullanmıyordum çünkü çok başarılı gelmemişti bana açıkçası.

GT4 ile bu bahsettiklerimi rahatlıkla gerçekleştirebilir miyim? Saati iOS cihaz ile kullanan arkadaşlar var ise görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim. Ayrıca 6-7 bin lira civarında başka alternatifleriniz var ise tavsiyelere açığım.

Teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Watch Fit 2 kullanıcısıyım aynı zamanda da iPhone XR'ım var. Uyumlu olduğu söylenebilir ama harita gibi uygulamalar için uyumsuz. Yani uyum konusunda bi Apple Watch etkisi vermiyor maalesef.

İki saatte HarmonyOS kullanıyor bu arada.

Ben de Watch Fit 2 kullanıcısıyım aynı zamanda da iPhone XR'ım var. Uyumlu olduğu söylenebilir ama harita gibi uygulamalar için uyumsuz. Yani uyum konusunda bi Apple Watch etkisi vermiyor maalesef.

İki saatte HarmonyOS kullanıyor bu arada.
Hocam harita hiç kullanmadım önceki saatimde, gösterim şekli nedendir hoşuma gitmemişti hiç. 😀 Her iki cihaza da ortak bir uygulama kurarak (Örn. Yandex Haritalar) harita kullanımı gerçekleştirilebiliyor mu peki bilginiz var mı?

Hocam harita hiç kullanmadım önceki saatimde, gösterim şekli nedendir hoşuma gitmemişti hiç. 😀 Her iki cihaza da ortak bir uygulama kurarak (Örn. Yandex Haritalar) harita kullanımı gerçekleştirilebiliyor mu peki bilginiz var mı?
Saatlerin kendi uygulama mağazası var fakat benim saatte mağaza için illaki Android cihaz istiyor IOS ile olmuyor. Uygulama indiremiyorsunuz kısaca ama diğer bütün fonksiyonlar stabil bir şekilde çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı