iPhone yedekleyip sıfırlamak

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumu iTunes ile yedekleyip sıfırlamak istiyorum. Bunun için tüm iCloud parolalarımı biliyorum. Ancak telefon sıfırlanınca iCloud şifremi girince bana izin veriyor musun sorusu soracak mı? Ve bu işlemi yaparken yardımcı olacak var mı? Bu işlemi daha sonra yapacağım.

Aylık sıfırlardım cihazı önceden. İcloud biliyorsan hiç bir sorun olmaz. Ama bilmezsen şifreyi o telefon çöp olur haberin olsun.

Aylık sıfırlardım cihazı önceden. İcloud biliyorsan hiç bir sorun olmaz. Ama bilmezsen şifreyi o telefon çöp olur haberin olsun.
Evet komşu bu yüzden telefonunu açamıyor. Ben şifremi biliyorum.
Aylık sıfırlardım cihazı önceden. iCloud biliyorsan hiçbir sorun olmaz. Ama bilmezsen şifreyi o telefon çöp olur haberin olsun.

İnternette iCloud üzerinden e posta şifre ve telefon onayı ile hesabımı açabiliyorum bu sıkıntı yok demek mi oluyor?

Evet komşu bu yüzden telefonunu açamıyor. Ben şifremi biliyorum.

İnternette iCloud üzerinden e posta şifre ve telefon onayı ile hesabımı açabiliyorum bu sıkıntı yok demek mi oluyor?

Telefondan iCloud’a girince yine şifre girmeni ister. Mac cihaz da kayıtlıysa iCloud hesabın şifre oraya gelir, yoksa telefon numarasına gelir şifre. Şifre geliyorsa sana sorun yok.

Telefondan iCloud’a girince yine şifre girmeni ister. Mac cihaz da kayıtlıysa iCloud hesabın şifre oraya gelir, yoksa telefon numarasına gelir şifre. Şifre geliyorsa sana sorun yok.
Peki telefonu sıfırladığım zaman doğrulama kodu nasıl gelecek, sonuçta icloud hesabımı girmem lazım.

Geri
Yukarı