iPhone12 Pro Max'tan iPhone13 Pro Max'a geçilir mi?

Gerçekten 120Hz galiba. Hiç iPhone 13 Pro Max görme imkanım olmadı açıkçası. Ama 120Hz ekran gerçekten güzel. Yani POCO X3 GT telefonunda bayağı güzel etki bıraktı bende. IPhone'nin daha iyidir.

Ben Apple USA'ya Instagram sayfasından iPhone mesajı gönderdim. iPhone14 Pro Max 4K 120Hz olsun dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 10 Pro kullanıyorum. Onda da 120 Hz özelliği var fakat önden belirteyim, şarjın çok hızlı biter yani dayanmaz. 60 Hz'de tutunca 1.5 gün 120 Hz'de tutunca yaklaşık 10 saat falan anca dayanıyor şarjı. Onun dışında bütçen varsa geçebilirsin fakat ben olsam geçmezdim sonuçta elinde 4 yıllık bir cihaz falan yok gayet yeterli ve yeni bir cihaz.

Bence çok gereksiz ama para senin (ya da ailenin, bilmiyorum) paran sonuçta. Ortada boşa harcayacak para varsa bunun kararını vermek sana düşer.

Şimdi geçersin iPhone 14 çıktığında keşke bekleseydim dersin. Bu işin sonu yok. Tamamen senin maddi imkanına bakıyor.

120HZ olsa bile 120HZ kapatıp 60HZ kullanacaksınız büyük ihtimal. :) batarya aşırı etkileniyor.

12 pro max' den 13 pro max'e geçmek kendi penceremden gereksiz.

Ancak karar sizin geçerseniz hayatınzda bir şey değişmeyecek. Geçmezseniz de... :)

Yeni konular

Geri
Yukarı