iPhone'a kulaklık takınca sesin tek taraftan gelmesi

Axéin

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba sorunum bu kulaklıkla ilgili diye düşündüm. 3-4 tane kulaklık denedim başka telefonlarda iki tarafta çalışırken benim telefonumda 1 taraftan geliyor nasıl düzelir acaba yada sorun neyden dolayı?

Telefonum iPhone 5s garantiden sıfır olarak geldi.

Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer bir durum bende de olmuştu, farklı kulaklıklarda da ses alamıyorsanız %99 ihtimalle kulaklık girişi arızalı. Kalan %1 de girişin içinin pislik dolu olması ama sanmıyorum.

Garanti şuan bitti.
ve jack girişinde toz aşırı az.
o zaman geriye tek bir sonuç kalıyor oda jack girişi arızalı.
Peki ileride sorun olurmu yani tamamen gidebilirmi ?
Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Sıfır cihazın nasıl kulaklık girişi bozuk olabiliyor anlamadım. Değişim 1 hafta içinde olduysa vakit kaybetmeden servise götürün. Değişim cihazın kusurlu olduğu talebinde bulunun.

normal garanti bitti.

"Apple ürünlerinde teknik serviste değişen parça/ürün garanti süresi ne kadardır? (pil, ekran vs. )
Yeni yedek parça ya da değiştirilen cihaz, eskisinin Apple Ürünü garantisi ile devam eder veya değişim ya da onarımın yapıldığı tarihten itibaren 90 gün boyunca garantili sayılır (hangisi sizin için daha uzun süreli bir kapsam sağlıyorsa). Garanti kapsamı dışında servis 6 aylık sınırlı donanım garantisi içerir."

Pupa'nın sitesinden alıntı yaptım. 0850 250 78 72 müşteri hizmetlerinin numarası.
Sıfır cihazın nasıl kulaklık girişi bozuk olabiliyor anlamadım. Değişim 1 hafta içinde olduysa vakit kaybetmeden servise götürün. Değişim cihazın kusurlu olduğu talebinde bulunun.

Sıfır cihaz gönderilmiyor. Yeni cihaz gönderiliyor. Arkadaş yanlış yazmış. Bu gönderilen yeni cihazlar "değişim cihazı" ile ifade ediliyor. Arızalı iken tamiri yapılan ve kullanıma hazır olan cihazlardır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı