IPhone'da bilinmeyen linke tıklamak sorun olur mu?

Crazy_Erturk

Hectopat
Yaklaşık iki hafta önce WhatsApp üzerinden gelen bir linke yanlışlıkla tıkladım ve sayfa açıldığı anda kapattım herhangi bir şeye izin vermedim veya tıklamadım direkt olarak kapattım. Beş on arkadaşıma daha gelmiş ve klasik kutu seçiyorsun ödül çıkıyor tel no e-mail adres istiyormuş. iOS kullanıyorum yüzde yüz koruyucu olmasa da mobil açıdan en güvenlisi olduğunu biliyorum herhangi bir şey indirmedim yakın zamanlarda @Recep Baltaş benzer konuda bir şey olmaz App Store üzerinden bir şey indirmediyseniz yazmış trojan olup telefonu izleyebilir mi veya bilgilerimi çalmış olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim link şu:

[QUOTE] [URL unfurl="true"]http://ridgearea.cn/611dcV1ZRmQFXGZCe2M1JikKE10hYA8Ca2IBW0oBAxgLNjAcWx0QCDsSLxlfbwdFUQZAEk9MOCMwfhxQcDAiZSETT1V4IgUWI3Mu?mczq1678002645546[/URL] [/QUOTE]

Son düzenleyen: Moderatör:
Anket yaptırıp sahte ödül kazandığınızı iddia eden basit bir site. iOS cihazlar bu tarz clickbaitlere karşı güvenli, keza Android de öyle. Endişeye gerek yok.

Yaklaşık iki hafta önce WhatsApp üzerinden gelen bir linke yanlışlıkla tıkladım ve sayfa açıldığı anda kapattım herhangi bir şeye izin vermedim veya tıklamadım direkt olarak kapattım. Beş on arkadaşıma daha gelmiş ve klasik kutu seçiyorsun ödül çıkıyor tel no e-mail adres istiyormuş. iOS kullanıyorum yüzde yüz koruyucu olmasa da mobil açıdan en güvenlisi olduğunu biliyorum herhangi bir şey indirmedim yakın zamanlarda @Recep Baltaş benzer konuda bir şey olmaz App Store üzerinden bir şey indirmediyseniz yazmış trojan olup telefonu izleyebilir mi veya bilgilerimi çalmış olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim link şu:

Bir şey olmaz iOS Android'den daha savunmalı bir yazılım.

Bir şey olmaz ama birdaha kanma derim.

Anket yaptırıp sahte ödül kazandığınızı iddia eden basit bir site. iOS cihazlar bu tarz clickbaitlere karşı güvenli, keza Android de öyle. Endişeye gerek yok.
Hocam link i kontrol ederek mi cevap verdin çok teşekkür ederim

Bir şey olmaz ama birdaha kanma derim.
Hocam linke baktın mı emin olmak için soruyorum cevabın için teşekkür ederim

Bir şey olmaz iOS Android'den daha savunmalı bir yazılım.
Hocam linki kontrol ettin mi emin olmak için soruyorum cevabın için teşekkür ederim

Hocam cevap için çok teşekkür ederim ama emin olmak için soruyorum link e baktın mı ?

Hocam TotalVüris ile tarayınca kötü amaçlı yazılım falan diyor sorun yaratır mı yoksa dediğin gibi mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı