Virüslü linke tıklamak sorun olur mu?

367519

Decipat
Hocam birkaç gün kullanıcam. Bir sorun olursa buraya bildiririm. Her şey için sağ olun.
Bilgisayara bir şey indirmedikçe ve tarayıcıya bir şey eklemedikce sadece siteye tıklayarak hiç bir aktivite gerçekleştirmediyseniz hesap falan çalınmaz öyle büyük bir açık olsa çoktan duyulurdu en azından bildiğim yok varsa böyle bir şey bilen koşup Google'a bildirsin güzel ödül alır :D

KS
KS
ronaldonun kranponu
Hayır, eski sürüm tarayıcı kullanmıyorsan bir şey olması olası değil. Deafengzi'nin dediği doğru. İlk sayfada da yanlış bilgilendirme yapılmış.

Hocam tarayıcım güncel daha yeni güncelledim hatta. Siteye girince hiçbir şey yapmadım ama biraz bekledim. Bazı konularda duydum bir şey indirmeden virüs bulaştığı. Peki hocam ayarlarımın bozulması, çerezlerin gözükmemesi neden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleme:
KS
KS
ronaldonun kranponu
Hangileri onlar?

Google'daki çerezler gözükmüyordu ve Windows ilk kurulmuş gibi oldu. Birkaç restart atınca düzeldi. Şu an sıkıntı yok Kaspersky ve Malwarebytes tarama yaptım birkaç defa sonuç göstermedi. Şu an tek korkum programlar üzerinden riskli linkler gönderilmesi bunu da zaman gösterecek. Her şey için sağ olun.

cquaxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga. (9'ların 10'u)
Google'daki çerezler gözükmüyordu ve Windows ilk kurulmuş gibi oldu. Birkaç restart atınca düzeldi. Şu an sıkıntı yok Kaspersky ve Malwarebytes tarama yaptım birkaç defa sonuç göstermedi. Şu an tek korkum programlar üzerinden riskli linkler gönderilmesi bunu da zaman gösterecek. Her şey için sağ olun.

Son durum nedir?

Umut Nas

Gigapat
Makaleler
40
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
https://betfirst.aquarius-dc.de
Site bu hocalarım.

1646326992480.png

"Zengin olmak."
Sitede sadece bu yazıyor yani anlamadım ben.

KS
KS
ronaldonun kranponu
Son durum nedir?

Her şey normal gözüküyor. Kaspersky ve Malwarebytes'tan birkaç tane tarama yaptım sonuç çıkmadı.

Eki Görüntüle 1321666

"Zengin olmak."
Sitede sadece bu yazıyor yani anlamadım ben.

İnternetten girince sondaki rakamlar kumar sitesine yönlendiriyor hocam.

Son durum nedir?

Hocam bir şey fark ettim bilgisayarı kapatırken anlık ismi olmayan bir program kapatmayı engelliyor diyor ve salisesinde gidiyor. Program Manager olmasından şüpheleniyorum.

Son düzenleme:

cquaxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga. (9'ların 10'u)
Her şey normal gözüküyor. Kaspersky ve Malwarebytes'tan birkaç tane tarama yaptım sonuç çıkmadı.

İnternetten girince sondaki rakamlar kumar sitesine yönlendiriyor hocam.

Hocam bir şey fark ettim bilgisayarı kapatırken anlık ismi olmayan bir program kapatmayı engelliyor diyor ve salisesinde gidiyor. Program Manager olmasından şüpheleniyorum.

Hocam birazcık fazla mı paranoyak oldunuz :D
Görev yöneticisine bir göz atın bakalım değişik bir şey var mı?

Yeni konular

Yukarı