iPhone'da Instagram kestirmesi gözükmüyor

ahmetifyy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Android'den iOS'a geçiş yaptım. Instagram'dan video indirmek için kestirme ekliyorum. Sonrasında tıklıyorum, kestirmeler uygulaması benden bazı erişim izinleri istiyor. Onaylıyorum, sonrasında Instagram'dan Paylaş'a giriyorum. Orada kestirme gözükmüyor. Ben mi yanlış yapıyorum? Anlamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_0022.png
    IMG_0022.png
    186,3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0021.png
    IMG_0021.png
    127 KB · Görüntüleme: 24
Kestirmenin hala aktif çalışıp çalışmadığına emin misin? Çünkü benim de eskiden kullandığım bir video indirme kestirmesi şu an çalışmıyor. Onun yerine ne indirmek istiyorsan onun bağlantısını kopyala Google'dan Instagram video download yaz çıkan sitelerden birine linki yapıştır indir.

Kestirmenin hala aktif çalışıp çalışmadığına emin misin? Çünkü benim de eskiden kullandığım bir video indirme kestirmesi şu an çalışmıyor. Onun yerine ne indirmek istiyorsan onun bağlantısını kopyala Google'dan Instagram video download yaz çıkan sitelerden birine linki yapıştır indir.

Bilmiyorum Google da aratıp kestirme paylaşan bir web siteden yaptım kestirmeyi dediğiniz gibi yapayım artık kolay oluyor diye eklemek istemiştim.

Geri
Yukarı