iPhone'da oynanan oyunlar daha mı akıcı?

XMixtelXx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Az önce iPhone 8 vs Galaxy S9 videosunu izledim iPhone'da açılan aynı oyunun FPS'i çok daha iyiydi. Böyle bir şey var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 04:12

A11 bionic diğerinden daha performanslı. Üstelik ios optimizasyonu da var . 4 sene önceki İphone 6s de bile Pubg orta ayarlarda kasmadan oynanıyor.
Telefonlarda fps sayaçları asla doğruyu göstermez. Siz cpu ya bakın a13 Android tarafında snapdragon 855 eşittir.
A11 olacaktı efendim

iPhone8'in cozunurlugu 1334 x 750, Galaxy S9'un ise 2.960 × 1,440. Galaxy S9 yaklasik 4 kat daha net. Aralarinda o kadar fark olsun. S9'u da o cozunurluge dusur, iPhone8'e nal toplatir.
Sorunda orda hocam o çözünürlüğü düşüremiyorsun, üstelik iphone' nun yarısından bile düşük olan çözünürlüğü netlik açısından birşey kaybettirmiyor ben bir fark göremiyorum.

Sorunda orda hocam o çözünürlüğü düşüremiyorsun, üstelik iphone' nun yarısından bile düşük olan çözünürlüğü netlik açısından birşey kaybettirmiyor ben bir fark göremiyorum.
Ben iyi oldugunu savunmadim. Gerekli degil bence de. Bu arada dusurebiliyorsun. Bir Root'a bakar. Ac komut satirinda yapayim hemen. 🤓

Aslında düşürebiliyorsunuz.
Yüksek performans modu ile ekran çözünürlüğü FHD+ hatta HD+'a kadar düşürülebiliyor.
Görüntü düşük çözünürlükte işlenip Up-Scale ediliyor.

1574296605676.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı