IPhone'da şarjı %20 ve %80 arasında tutmak gerekli mi?

Hızlı şarj özelliğinden dolayı ısınması normal hocam, ayrıca bir koltuğun vs. Üstündemi şarj ediyorsunuz?
evet deri koltuğun üstündeydi şimdi normal koltuğa ve her zaman taktığım prize taktım ısındığı priz başka bir prizdi ve her zaman taktığım yerde ısınmıyordu önceden

Koltukların üzerinde şarj etmeyin hocam, telefonlar ısınıyor.
şuanda telefon %74 de, ben ısındığını fark ettiğimde 50-65 civarlarındaydı hatırlamıyorum. Adaptör hala aynı sıcak

Koltukların üzerinde şarj etmeyin hocam, telefonlar ısınıyor.
bu arada hocam gerçekten çok teşekkür ediyorum her hangi bir sıkıntımda direk yardımcı oluyorsunuz Allah razı olsun başkaları da sizin sorunlarınızı çözsün inşAllah

Şu anda telefon %74 de, ben ısındığını fark ettiğimde 50-65 civarlarındaydı hatırlamıyorum. Adaptör hala aynı sıcak

Bu arada hocam gerçekten çok teşekkür ediyorum herhangi bir sıkıntımda direk yardımcı oluyorsunuz Allah razı olsun başkaları da sizin sorunlarınızı çözsün inşallah

Adaptörün ısınması normal hocam, sağ olun bu arada işim bu sayılır :D

Adaptörün ısınması normal hocam, sağ olun bu arada işim bu sayılır :D
Hocam konuyu biraz hortlattım kusura bakmayın öncelikle
2Mayısta aldığım cihazımı sizin dediğiniz gibi kullanıyorum (%20-%100) bazen 100ün altında çektiğim oluyor
Bugün baktım %99a düşmüş sebebi ne olabilir son 1 haftadır az da olsa oyun oynuyorum onun harici sosyal medya genelde

Hocam konuyu biraz hortlattım kusura bakmayın öncelikle
2 Mayısta aldığım cihazımı sizin dediğiniz gibi kullanıyorum (%20-%100) bazen 100ün altında çektiğim oluyor
Bugün baktım %99a düşmüş sebebi ne olabilir son 1 haftadır az da olsa oyun oynuyorum onun harici sosyal medya genelde
Bu gayet normal, oyun oynarken grafikleri kısıp cihazın az ısınmasını sağlayabilirsiniz. Ve @EsatKa hocam ceza yedi bilginize.

Bu gayet normal, oyun oynarken grafikleri kısıp cihazın az ısınmasını sağlayabilirsiniz. Ve @EsatKa hocam ceza yedi bilginize.
Aa neden gayet yardımcı oluyordu bize ya kötü olmuş
Teşekkürler eğer normal diyorsanız 2 ayda yoğun kullanımda sıkıntı yok
Günde genelde 1 arada 2 şarja takıyorum

9 aydır birçok sefer 20 80 aralığında şarj ediyorum batarya sağlığım 99 bence 20 80 mantıklı ve doğru ama hayatımızı telefona göre de şekillendirecek halimiz yok bazen çok takılmıyorum 14 pm

Yeni konular

Geri
Yukarı