iPhone'da uygulamalar arası geçişi nasıl değiştirilir?

aliaslanth

Centipat
Daha fazla  
IPhone'da normalde ekrandaki tuşa 2 kere basınca uygulama arası geçiş yapılıyor. Ama ben ekranın sol tarafından tutulup çekilince değişmesini istiyorum. Birkaç kişide bunu gördüm. Bu anlattığım olay nasıl yapılıyor?

IPhone'da normalde ekrandaki tuşa 2 kere basınca uygulama arası geçiş yapılıyor. Ama ben ekranın sol tarafından tutulup çekilince değişmesini istiyorum. Birkaç kişide bunu gördüm. Bu anlattığım olay nasıl yapılıyor?

Jailbreak ile uygun bir Tweak varsa yapabilirsiniz harici yapılamıyor cihazınızın modeli nedir?

Ocak 2018'den beri iPhone 8+ kullanıyorum, şu müthiş özelliği yeni öğrendim. Telefon güncelleme bile almıyor artık, ben bunu yeni öğreniyorum.

Arkadaşların dediği gibi sol üstten basılı tutup sağa doğru çekmek lazımmış.

Ocak 2018'den beri iPhone 8+ kullanıyorum, şu müthiş özelliği yeni öğrendim. Telefon güncelleme bile almıyor artık, ben bunu yeni öğreniyorum.

Arkadaşların dediği gibi sol üstten basılı tutup sağa doğru çekmek lazımmış.

Bunun için Assistive Touch'u açmak mı lazım oradaki ayarlar nasıl olmalı?

Herhalde gerekmiyordur çünkü bu 3D Touch ile ilgili, o ise butonlar için bir kısayol gibi. Ben onu da kullanmanızı öneririm. Tuşları kullanmıyorum bile hiç.

Rica etsem şu ekran alıntısındaki yeri sizde çekip atabilir misiniz sizin ayarlarınıza bakmak amaçlı. Ya da oradaki ayarları buraya yazsanız da olur.

Dosya Ekleri

• AEB331BA-6EEF-433A-BF79-0C858470ACD4.png
    AEB331BA-6EEF-433A-BF79-0C858470ACD4.png
    165,4 KB · Görüntüleme: 43

Geri
Yukarı