iPhone'da WhatsApp ses kayıtları nerede depolanıyor?

Embriot

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere WhatsApp ses dosyalarını otomatik indiriyor. Ben bunların yerini öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

O konuda bir bilgim yok ama bir ses dosyasını almak kullanmak istiyorsan ben internetten bağlanıp ses kaydını indiriyor idim. Böylelikle bilgisayarda depolayacaksam ya da bir şeyde kullanacaksam bu yola başvuruyordum.

Şimdi şöyle bir şey var. Ben iki gün önce önemli bir ses dosyası atıp karşıdaki dinlemeden herkesten sil yapmıştım. Bu ses dosyasını kurtarmak istiyorum nasıl yaparım?

Şimdi şöyle bir şey var. Ben iki gün önce önemli bir ses dosyası atıp karşıdaki dinlemeden herkesten sil yapmıştım. Bu ses dosyasını kurtarmak istiyorum nasıl yaparım?

Ona bir şey diyemem. Ben halihazırda silinmemiş kayıtlı duran bir ses dosyasını bir yere kopyalamak gibi bir şey yapacaksın sandım o yüzden bu öneriyi yaptım. Android olsa silinen dosyaları geri getiren uygulamalar var da iOS için bir şey diyemeyeceğim.

İOS bu konuda pek şeffaf değil, cihazın jailbreak'lı olsaydı yapabileceğin bir kaç şey vardı, hatta jailbreaklı olsaydı WP+ kullanırdın kendinde silsen karşındaki de silse görebilirdin ama normal bir İOS'da silinen ses dosyasına yapabileceğin bir şey yok.

Medya indirme yerinde baktığımda "Sesli Mesajlar her zaman otomatik olarak indirilir."yazıyor. Bu bağlamda WhatsApp sesli mesajların bulunduğu dosyayı bulabilirsem halihazırda indirildiği için bir sorun kalmamış olacak.

Medya indirme yerinde baktığımda "Sesli Mesajlar her zaman otomatik olarak indirilir."yazıyor. Bu bağlamda WhatsApp sesli mesajların bulunduğu dosyayı bulabilirsem halihazırda indirildiği için bir sorun kalmamış olacak.
Olay o dosyalara erişmek.

Google'dan araştır dostum benim o kadar bilgim yok. Dosyalara nasıl ne ile erişebilirsin araştırman gerek.

Hocam bu özellik size sesli mesaj geldiğinde hemen oynatabilmeniz adına cihazda tutulmasıdır. Kök erişim sağlamadan (jailbreak) bu dosyalara ulaşmak zor.

Geri
Yukarı