iPhone'dan Android cihaza Bluetooth ile veri aktarımı nasıl yapılır?

iPhone ile Bt ile android cihazlara dosya aktaramazsınız. Veri derken ne demek istiyorsunuz. Rehbermi ,fotografmı hepsini ayrı ayrı aktarma yolları var aslında.

Fotograflar ve videolar için dropbox'ı kullanabilirsiniz. Önce iPhone'a indirin yedeklemeyi yapın. Daha sonra yeni aldığınız telefonda yeniden dropbox'ı indirip aynı kullanıcı adıyla girip yedek fotograflarınızı geri yükleyebilirsiniz. Şarkıları yapamazsınız, zaten bilgisayarınızda vardır o şarkılar ordan yeniden yüklemek gerekecek. Mesela ben bilgisayarımda iPhone diye bir klasör açıp telefon içine yüklediğim herşeyi buraya da ekliyorum. iPhone klasörünün içinde iPod diyede bir klasör var şuana kadar attığım bütün müzikler, içinde yüklü buradan istediğim telefona yeniden atarım. Sizde böyle bir klasör yapın telefonunuza yedek alınmış gibi olacak istediğiniz her şeyi yeniden yüklebilirsiniz. Yedekleme işlemi için Onedrive (Skydrive'ın yeni adı) ilede yapabilirsiniz. Ancak Dropbox bence daha güzel ve daha kullanışlı.

Jailbreak yaparsanız AirBlue Sharing ile bluetooth ile aktarım yapabiliyorsunuz.
Eğer sürümünüz 7.1 veya 7.1.1 ise jailbreak yapamıyorsunuz.
7.0 dan 7.0.6 kadar jailbreak yapılabiliyor.
Ben iphone 4s 7.0.4 jailbreak ile galaxy s3 denemiştim. Çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı