Çözüldü iPhone'dan Android'e WhatsApp mesajları nasıl aktarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
İnternetten baktım da olmuyor. Elimde Lightning kablosu ve USB to Type-C adaptör var. Nasıl yapabilirim? IPhone'un WhatsApp ayarlarındaki Android'e taşı ayarını kullanamadım. Yardımcı olur musunuz?
@Umut Nas rahatsız ediyorum.

Çözüm
Maalesef hocam, ben iPhone'dan Android'e temiz bir sekilde gecis yaptim. Eger oradaki tus ise yaramiyorsa baska nasil yapilir bilmiyorum.
Hocam tam olarak ne yapmam gerekiyor? Ben kullanamadım galiba.

Çözümü aşağıdaki Reddit mesajında buldum. Sohbetleri başarıyla aktardım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kusura bakmayın, konu çözülmüş ama Google Drive'a yedekledim ben direkt oradan çeksem içindeki medyalar dahil gelir mi benim de telefon Xiaomi @Murat Kaymak haberdar edersenız sonucu cok sevınırım.

Hocam Drive yedeği ile kesinlikle sorun yaşarsınız ben bugün Samsung marka bir OTG dönüştürücü ile 4 saatte de olsa tüm mesajları ve medyayı aktarabildim sonunda. Telefonun kurulum aşamasında olması önemli eğer ki kurulum aşamasını geçtiyseniz fabrika ayarlarına dönüp ilgili kısımda OTG dönüştürücü ve kablo yardımı ile yapabilirsiniz başka alternatifi yok.

Geri
Yukarı