iPhone'dan Bilgisayara Fotoğraf Atma

'iPhone' bölümünde Recep Baltaş tarafından 30 Nisan 2013 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  44.494
  Beğenileri:
  28.694
  Yer:
  İstanbul
  iPhone’unuzda bulunan fotoğrafları sorunsuz bir şekilde bilgisayara aktarabilirsiniz. Aynı işlemi tersi yönde bilgisayarınızdan iPhone’unuza gerçekleştirebilirsiniz.
  Fotoğraf ve videolarınızı bilgisayara aktarabilmek için iTunes ya da farklı özel bir yazılıma gereksiniminiz yok. Bilgisayarınızda sorunsuz bir aktarım için gerekli olan araçlar mevcut.
  Fotoğraf ve Videoları iPhone’dan bilgisayarınıza aktarın.

  iPhone’unuz bilgisayarınızda bir dijital kamera gibi tanınır. Yolda iPhone’unuzla çektiğiniz fotoğraf ve video’lar problemsiz bir biçimde sabit diskinize kopyalanır. iPhone’unuzu bilgisayara bağlamanızın ardından fotoğraflarınıza rahatça erişebilirsiniz. Hızlı bir aktarım için Windows Gezgini yeterli olacaktır ancak çoğu fotoğraf programı iPhone’daki dijital kayıtlarınızı okuyabilir.

  1- iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın.
  2- Windows iPhone’u kamera olarak tanır ve otomatik yürütme seçeneği açılır.
  3- Burada fotoğraflarınızı iPhone üzerinden doğrudan alabilir ya da fotoğrafları Gezginde görüntüleyebilmek için açabilirsiniz. Burada iPhone’unuzu harici sürücü gibi kullanabilirsiniz. Fotoğrafları “Internal Storage/DCIM” klasörleri altından ulaşabilirsiniz.

  [​IMG]
  Bilgisayarınızdan iPhone’a: Fotoğraf ve videolarınızı bilgisayarınıza aktarabilmek için iTunes’u kullanabilirsiniz. iPhone’da bulunan farklı klasörler ilgili albüme kopyalanır.

  [​IMG]
  Gezginde iPhone: Windows’da iPhone normal bir dijital kameradan farksızdır ve fotoğraflarınızı buradan görüntüleyebilirsiniz. Bunun için özel programlara ihtiyaç duymazsınız.
   
Yüklüyor...
Benzer Konular
 1. ByZuras
  Mesaj:
  5
  Görüntüleme:
  819
 2. Berkay Lokmacı
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  257
 3. kilicbarann
  Mesaj:
  2
  Görüntüleme:
  348
 4. Rufiq
  Mesaj:
  2
  Görüntüleme:
  438
 5. Alperenn
  Mesaj:
  7
  Görüntüleme:
  440

Sayfayı Paylaş