iPhone'dan iPhone'a veri aktarmak

MustafaMrc0643

Picopat
Daha fazla  
Yeni bir iPhone telefona geçmeyi düşünüyorum. Fakat aktif olarak kullandığım telefonda (iPhone) önemli mesajlar var. Bunları yeni geçeceğim telefona geçirmem lazım fakat şu anki kullandığım telefonun iCloud'u ebeveynlerimden birinin üstüne kayıtlı. Alacağım telefonun iCloud'u benim üzerime olacak. iCloud'lar farklı olduğu halde mesajları yedekleyebilir miyim? Ya da geçeceğim telefona (şu anki) iCloud'umu girip, mesajları yedekleyip. Sonra kendi iclouduma giriş yapabilir miyim? Ne yapmam gerek çok bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstersen hiç iCloud kullanma bile. Yeni telefonu açtığın saniye eski telefonuna yeni iPhone'unuza geçeyim mi diye bir ekran gelecek. Sen de evet diyeceksin birkaç on dakika içinde eksiksiz olarak tüm deneyimin yeni telefona akmış olacak. Eski cihazını da tek tuşla silebilir ya da öylece bırakabilirsin. Öylece bırakırsan sanırım WP gibi tek yerden kullanılan yerlerden çıkıyor ancak diğer yerleri bırakıyor sanırım.

iPhone 5'ten 8 Plus'a geçerken önce yedeği iTunes üzerinden bilgisayara aldım. Ardından yeni telefona aktardım. iCloud kullanmıyorum. Bence rahat bir yöntem ama çok veri varsa yedekleme ve geri yükleme uzun sürebilir.

İstersen hiç iCloud kullanma bile. Yeni telefonu açtığın saniye eski telefonuna yeni iPhone'unuza geçeyim mi diye bir ekran gelecek. Sen de evet diyeceksin birkaç on dakika içinde eksiksiz olarak tüm deneyimin yeni telefona akmış olacak. Eski cihazını da tek tuşla silebilir ya da öylece bırakabilirsin. Öylece bırakırsan sanırım WP gibi tek yerden kullanılan yerlerden çıkıyor ancak diğer yerleri bırakıyor sanırım.

Telefonu 2. alacağım yine aynı ekran gelir mi?

iPhone 5'ten 8 Plus'a geçerken önce yedeği iTunes üzerinden bilgisayara aldım. Ardından yeni telefona aktardım. iCloud kullanmıyorum. Bence rahat bir yöntem ama çok veri varsa yedekleme ve geri yükleme uzun sürebilir.

iCloud ile halledemezsem bunu denerim ama iCloud daha çok işime gelir.

Telefonu 2. el alacağım yine aynı ekran gelir mi?

iCloud ile halledemezsem bunu denerim ama iCloud daha çok işime gelir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı