IPhone'dan Windows 10'a fotoğraf ve video aktarma

Letsplaygwent

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat mühendisi öğrencisi.
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim iPhone telefonumdan Windows 10'a fotoğraf aktaramıyorum fotoğraflar uygulamasından içeri aktar yapıyorum ama Live photos özelliği açık olduğu için çoğu resmi aktaramıyor ve istediğim fotoğrafı da bulamıyorum. Nasıl aktarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim iPhone telefonumdan Windows 10'a fotoğraf aktaramıyorum fotoğraflar uygulamasından içeri aktar yapıyorum ama Live photos özelliği açık olduğu için çoğu resmi aktaramıyor ve istediğim fotoğrafı da bulamıyorum. Nasıl aktarabilirim?
Drive'a yükleyip atmayı deneyin.

Bildiğim kadarıyla hatta öyle sanırım, iPhone'dan bilgisayara fotoğraf aktarma seçeneği yok, bilgisayardan iPhone'a var. Tekrar deneyeyim.
Drive'a yükleyip atmayı deneyin.

Zaten şu an öyle yapıyorum ama çok sıkıldım artık hem çok yavaş oluyor hem de bazı fotoğrafları atınca Windows'ta açamıyorum. Sınav esnasında çok yavaş oluyor böyle yapınca.
Sırf bu yüzden ya Android'e döneceğim ya da Macbook alıcam :D.

Sınav için fotoğraf çekiyorsanız daha etkili olanı var. Notlardan yeni not açıp tarama yapın, çektiğiniz yer için düzenleme gerekiyorsa yapın ve kaydedin. Daha sonra taradığınız belgeyi kendi mailinize atın ve bilgisayardan mailinize girip alabilirsiniz. Aynısı fotoğraflar için de geçerli fakat kaç fotoğraf gider, hangi formatta gelir bilmiyorum. Gmail kullanıyorum bunun için.

Garip ben direk kabloyu bağlayıp aktarabiliyorum. Eğer galerideki büyün fotoğraflarınız iCloud’da var ise ordan aktarmayı deneyin.
Windows 10'un fotoğraflar uygulamasından mı ? ben hata alıyorum.
Sınav için fotoğraf çekiyorsanız daha etkili olanı var. Notlardan yeni not açıp tarama yapın, çektiğiniz yer için düzenleme gerekiyorsa yapın ve kaydedin. Daha sonra taradığınız belgeyi kendi mailinize atın ve bilgisayardan mailinize girip alabilirsiniz. Aynısı fotoğraflar için de geçerli fakat kaç fotoğraf gider, hangi formatta gelir bilmiyorum. Gmail kullanıyorum bunun için.
Sadece sınav değil ki telefonumda çok güzel fotoğraflarım var onları bilgisayarıma aktarmak istiyorum onu da yapamam öyle. Sınav esnasında drive kullanırım çok sorun değil.

Data kablosu olan kablo ile bağlayın, Telefondan bilgisayara güven verin. Bu bilgisayar kısmına girin telefona girin 101 Apple, 100 Apple gibi klasörler oluyor resimler orada.

Geri
Yukarı