iPhone'dan Bilgisayara Video Aktarma

Lucie

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu zamana kadar başıma sık sık gelen bir problemdir kendisi. Mesela 1.98 GB boyutundaki bir videoyu, bilgisayara aktarmak istediğimde hata çıkarıyor.

Fotoğraflar uygulaması.png
REsimleri videoları al.png

Gördüğünüz üzere Windows'un bana sunduğu özellikleri denedim. Eskiden nasıl yapıyordum hatırlamıyorum ama, bir şekilde cımbızla alıyordum o uzun videoyu bilgisayarıma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı bağlayın ve itunes’u açın. Bu sırada telefon ekranında “bu pc’ye güvenilsin mi?” benzeri bir soru olur ise Eveti seçin. Sonra harici bir usb bellek takılmış gibi telefonun içinde yer alan resim ve videolara ulaşabilirsiniz. Duruma göre 1 yada aynı isimde 2-3 farklı klasör görürsünüz. Sonları ....001, ...002 gibi. Videoyunuzu bulun ve istediğiniz yere kopyalayın.

itools adında bir programla yapıyordum eskiden. Itunes'dan çok daha pratikti. Bir deneyin hala varsa.
İ tunes , Share-it deneyebilirsiniz .

Share-it bağlantı yazılımı. Bana kablo ile aktarım yapan progam lazım. I tools ise, paralı mevcut 20 video atabiliyorum deneme sürümü ile.

Cihazı bağlayın ve itunes’u açın. Bu sırada telefon ekranında “bu pc’ye güvenilsin mi?” benzeri bir soru olur ise Eveti seçin. Sonra harici bir usb bellek takılmış gibi telefonun içinde yer alan resim ve videolara ulaşabilirsiniz. Duruma göre 1 yada aynı isimde 2-3 farklı klasör görürsünüz. Sonları ....001, ...002 gibi. Videoyunuzu bulun ve istediğiniz yere kopyalayın.

iTunes daha önce denemedim. Akşama denerim. Fakat sanmıyorum ondada hata vericektir. Bu kadar önemli sorunu insanlar nasıl şikayet etmiyor anlamıyorum.

Itunes bu işlemde sadece “Bu pc’ye güvenilsin mi?” Sorusu için var. Diğer işlemi normal harici bir disk takmış gibi pc üzerinden yapacaksınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı